reklama

TicPods ANC jsou nová sluchátka s aktivní potlačením hluku

TicPods ANC jsou nová sluchátka s aktivní potlačením hluku
2020-06-04T18:00:44+02:00
• 4. 6. 2020

Zdroj: Mobvoi

1

Společnost Mobvoi představila sluchátka TicPods 2 a TicPods 2 Pro na začátku roku a nyní jsme se dočkali nového modelu v podobě TicPods ANC. Dalo by se říci, že novinka je postavena na základu TicPods 2 Pro, ale nabízí se jiný design. Novinka by se dala zařadit mezi cenově dostupnější produkty.

TicPods ANC

Pokud jste chtěli sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku, museli jste sáhnout po dražším modelu za 125 dolarů, ale nyní se právě nabízí levnější verze TicPods ANC s touto technologií. Asi netřeba nějak vyzdvihovat jejich podobnost se sluchátky od Applu.

ticpods anc independent bg web2 1101x789x

Zdroj: Mobvoi

Co se týče specifikací, tak kromě aktivního potlačení hluku se například nabízí certifikace IPX5, takže vydrží potřísnění vodou, respektive déšť, případně pot. Samozřejmostí je podpora chytrých asistentů od Googlu a Applu. Jsou vybaveny 13mm reproduktory a nabízí několik dodatečných funkcí jako třeba tichá mód.

ticpods anc touch img web2 905x1198x

Zdroj: Mobvoi

O propojení se stará technologie Bluetooth 5.0 a ovládání je dotykové. Sluchátka jsou vybavena bateriemi o kapacitách 50 mAh, což by mělo vystačit na 4,5 hodiny přehrávání se zapnutým potlačením okolního hluku. Pakliže je tato funkce vypnutá, mají nabídnout 5 hodin přehrávání. Krabička disponuje baterií o kapacitě 400 mAh, což by mělo vystačit na dva plné cykly pro sluchátka. Uživatel se tak bude moci dostat až na 15 hodin přehrávání hudby. O nabíjení docku se stará USB C konektor. Nehledejte zde bezdrátové nabíjení.

V tuto chvíli startují předobjednávky na sluchátka TicPods ANC, přičemž cena byla stanovena na 89,99 dolarů, což je v přepočtu přibližně 2 120 Kč.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Měl jsem ticpods free, ted mam ticpods 2 pro a musim rict, ze jsem mírně rozčarován, obzvláště ted po uvedení ticpods anc. Pokud dobře chápu popis funkce, tak ANC umi filtrovat hluk i při přehrávání hudby a ne jen při hovorech. Což ticpods 2 pro neumí a stoji o 50 eur vic a domníval jsem se, ze to umět budou. Navíc jsou typem vic jako apple airpods a nemají gumové špuntíky, takže v uchu mi nesedí tak dobře . Respektive, sedí dobře, netlačí, jsou lehoučké, až je skoro v uchu necítím a musel jsem si zvyknout, ale neizolují okolní hluk zdaleka tak dobře jako ticpods free, které mely gumové špunty a proste sedly do ucha lepe. Navíc mi i přes BT 5.0 přijde občas horší signál , když mám telefon v kapse u kalhot a jdu tak zvuk chvilkami vypadává. To se mi nikdy u ticpods free nestalo – stejný telefon, stejná appka, jediné co se změnilo – sluchátka. Docela mě štve , že ani ne půl roku po ticpods 2 udělají další model, který má poměrně zásadní funkci, nicméně spoustu jiných mu chybí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim