reklama

Apple Watch byly dříve testovány ve stylu iPodu nano

Apple Watch byly dříve testovány ve stylu iPodu nano
2020-09-07T18:00:17+01:00
• 7. 9. 2020

Zdroj: MacRumors

Na Twitteru byly zveřejněny fotografie údajného prototypu původních Apple Watch. Konkrétně se mělo jednat o model stainless steel, u kterých Apple použil materiál z nerezové oceli. 

Apple Watch původní generace v bezpečnostním pouzdře

Zveřejněné fotografie odhalují prototyp původních chytrých hodinek od Applu. Jak si můžete všimnout níže, jednalo se o model z nerezové oceli. Hodinky pak Apple ukryl v silikonovém bezpečnostním pouzdře, jež bylo označeno redigovaným sériovým číslem. 

Apple Watch Apple Watch Apple Watch

Zdroj: MacRumors

Apple obvykle testuje své nové produkty a prototypy v tlustých ochranných pouzdrech, jejichž cílem je „oklamat“ veřejnost a zakrýt skutečný design. Zajímavé je, že se zdá, že bezpečnostní pouzdro připomínalo iPod nano třetí generaci s klasickým hardwarovým tlačítkem. Ještě než se na trh dostaly chytré hodinky, bylo časté, že někteří uživatelé používali právě iPod nano šesté generace jako hodinky. Třetí strany totiž prodávaly speciální pouzdra (řemínky). 

Apple Watch Apple Watch Eg22 MvXkAIxV84 2 1125x624x

Zdroj: MacRumors

Prototyp byl údajně použit pro interní testování před oficiálním vydáním původních Apple Watch. Společnost rozesílala produkt v lepenkové krabici s označením Apple Confidential a několika upozorněními na neoprávněné použití. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim