Ozonový čistič vzduchu odstraní z prostředí viry sponzorovaný článek

Ozonový čistič vzduchu odstraní z prostředí viry [sponzorovaný článek]
2020-08-23T15:10:58+02:00
• 23. 8. 2020
2

Vyčistěte si s využitím ozónového generátoru prostory v nichž se pohybujete vy, vaši klienti a kolegové. Zajistěte bezpečné prostředí, zbavené virů, bakterií a dalších mikrorganizmů, zápachu či těkavých chemikálií ve vzduchu. Užívejte si pohody a čistého vzduchu. Pokud máte zájem mít to nejlepší, pak můžete použít náš odkaz, díky kterému jej dostanete za nejlepší možnou cenu.

Čistič vzduchu za pár korun

Nový čistič vzduchu pokračuje v cestě svého předchůdce. Účinně odstraňuje z prostředí viry, plísně, choroboplodné zárodky a pachy. Profesionální přístroj se solidním výkonem pomáhá čist a dezinfikovat ordinace i menší kanceláře. Skvěle se hodí pro dezinfekci interiérů automobilů nebo při čištění klimatizace vozidel, kdy ozón proniká do prostupných součástí kabiny vozu a zanechává je čisté a bezpečné.

Čistič vzduchu Čistič vzduchu Čistič vzduchu

Ovládání protřednictvím jednoduchého předního panelu nedává příležitost k chybám při obsluze a český návod poskytuje jistotu za všech okolností. Díky odolné kovové konstrukci je celé zařízení maximálně bezpečné a splňuje veškeré požadavky. Kompaktní design je přímo předurčen k častému přenášení z místa na místo. Snadnou manipulaci zaručuje sklopná rukojeť a robustní konstrukce profesionálního zařízení je zárukou jeho odolnosti. Je tedy připraven na pravidelné použítí třeba při očistě automobilů ve firmách a autoservisech.

Čistič vzduchu má taktéž vylepšený třívrstvý filtr, jenž dokáže velmi rychle zachytit mnoho druhů částic. Mezi částice například patří různé alergeny, zvířecí kůže, formaldehyd, prach, pyl a cigaretový kouř. Čistič vzduchu je jistě zajímavý přístroj, který jde tak trochu svou cestou. Kombinuje totiž nejen loňskou verzi, ale také dražší verzi. Pokud se vám čistič vzduchu zamlouvá, nebo se chcete dozvědět více, klikněte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Jiří Morkes

24. 8. 2020, 11:31

Proč ti na tom záleží, generátor použijrš v uzavřeném prostoru, který před tím, než do něj vstoupíš, musíš vyvětrat. Ozón je jedovatý.
Jen na okraj, docela mě pobavily ty vruty okolo ventilátoru.

Martin Jeřábek

VIP 23. 8. 2020, 17:31

Jaká je hlučnost v db.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat