reklama

Fortnite na iOS nezíská novou sezónu, soudce je na straně Applu

Fortnite na iOS nezíská novou sezónu, soudce je na straně Applu
2020-08-28T13:30:03+01:00
• 28. 8. 2020

Zdroj: MacRumors

2

Epic Games plánuje spustit novou sezónu své aplikace Fortnite, kde hráči získají nový obsah, vzhledy, aktualizace map a cíle, čímž bude hra více svěží a dynamická. To se ale netýká uživatelů, kteří hru používají na iOS zařízení. 

Fortnite má i nadále smůlu

Společnost Epic Games potvrdila, že nemá v plánu „vzdát se“ a odebrat možnost přímé platby z aplikace Fortnite na iOS zařízeních. To v praxi znamená, že aplikace nadále porušuje pravidla App Store, tudíž ji nebude možné aktualizovat. Jinými slovy, novou sezónu si na iPhonu, iPadu, iPodu a Macu nezahrajete. 

Fortnite

Zdroj: MacRumors

Kromě toho, až bude nová sezóna spuštěna, nebudou moci hráči na iOS a macOS hrát spolu, protože jde o dvě samostatné verze hry. Epic Games oficiálně potvrdilo, že doufalo, že od soudce získá příkaz, který by donutil Apple povolit hru Fortnite. Soudce ale rozhodl proti Epic Games. 

Apple nadále žádá, aby Epic Games používal výhradně platby v rámci App Storu. Apple nadále plánuje ukončit vývojářské účty do 28. srpna 2020. Není ale moc jasné, proč není možné aplikaci používat na macOS, když není distribuována prostřednictvím Mac App Store. 

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Vis Maior

28. 8. 2020, 14:21

Zdendo opravte si : ne pro Epic ale proti Epic 😉

Zdeněk Koutský

28. 8. 2020, 17:21

Děkuji moc, opraveno :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim