reklama

iOS 13.7 beta 3 je k dispozici vývojářům

iOS 13.7 beta 3 je k dispozici vývojářům
2020-08-28T15:00:54+01:00
• 28. 8. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Apple vydala v pořadí již třetí beta verzi připravovaného operačního systému iOS 13.7. Jedná se o poměrně důležitou aktualizaci, neboť představuje nové možnosti oznámení o COVID-19. 

iOS 13.7 beta 3 přináší nové oznámení

Po nainstalování správného vývojářského profilu si můžete iOS 13.7 beta 3 stáhnout prostřednictvím OTA, případně skrze webové stránky Apple Developer Center. 

iOS 13.7

Zdroj: MacRumors

Dle poznámek k instalačnímu balíčku umožňuje nová beta uživatelům přihlásit se do systému Exposure Notification. Přitom nebudou muset stahovat aplikaci, která by tuto funkci podporovala. To je způsob, jakým funkce bude v rámci iOS 13.7 fungovat. V systému iOS 14 dokonce existuje přepínač pro „Turn on Exposure Notifications“, která vás prostřednictvím aplikace pro sledování kontaktů informuje o tom, zda je tato funkce ve vaší zemi, státě nebo oblasti dostupná. 

Použití „Turn on Exposure Notifications“ nadále vyžaduje aplikaci a Apple tvrdí, že dostupnost funkce závisí na podpoře místního úřadu pro veřejné zdraví. iOS 13.7 ovšem usnadňuje zjištění, zda je aplikace v dané oblasti dostupná. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim