reklama

Spotify spouští nové předplatné Premium Duo

Spotify spouští nové předplatné Premium Duo
2020-07-02T09:30:39+02:00
• 2. 7. 2020

Zdroj: Spotify

1

Spotify si v poslední době půjčuje funkce z Youtube Music, samozřejmě se tak děje naopak. V určitou chvíli budou služby poskytovat velmi podobné možnosti, ale není to jediné „bitevní“ pole. Konkurují si také v cenách, přičemž se snaží nabídnout speciální balíčky pro rodiny a studenty. Spotify nyní láká na předplatné pro pár, které se jmenuje Premium Duo.

Premium Duo

Nová verze služby Premium Duo je už podle názvu určena pro pár a jedná se o alternativu, kdy třeba nechcete platit za rodinný balíček. Běžný Premium účet stojí v našich končinách 5,99 eur měsíčně, přičemž rodinná verze pak 8,99 eur. Premium Duo je zlatou střední cestou, za kterou zaplatíte 7,99 eur. Vskutku, není to moc velký rozdíl oproti rodinné verzi.

Každý člen si může vytvářet jakékoliv své seznamy, ale je zde funkce DuoMix. Zde se nachází skladby, které by mohly vyhovovat oběma stranám, například při poslouchání v domácnosti. Pakliže uvažujete nad tím, že byste si tuto verzi pořídili s někým, s kým nebydlíte, zvažte to. Spotify myslí na tyto situace a u podobných nabídek si kontroluje, jestli osoby bydlí na jedné adrese, přičemž kdykoliv může učinit kontrolu.

  • Majitel hlavního účtu a majitel podúčtů v rámci rodiny budou mít nárok na předplatné služby Premium Duo, pokud žijí na stejné adrese.
  • Po aktivaci účtů s předplatným služby Premium Duo budete požádáni o potvrzení adresy vašeho bydliště.
  • Dle potřeby vás můžeme požádat o zopakování potvrzení adresy vašeho bydliště, abychom se ujistili, že stále splňujete kritéria poskytování předplatného.
Screenshot 7 1721x699x

Zdroj: Dotekomanie.cz

logo-app Spotify Music Developer Zdarma iOS logo-app Spotify Music Spotify Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Roman Praslička

2. 7. 2020, 10:16
Android aplikace

Nevyplatí se ???? raději rodinný a kámošovi prodat přístup

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim