reklama

Skype pro iOS získal rozmazání pozadí

Skype pro iOS získal rozmazání pozadí
2020-07-20T18:00:44+02:00
• 20. 7. 2020

Zdroj: MacRumors

Mobilní aplikace Skype pro iPhone a iPad se dočkala nového instalačního balíčku, který přinesl velmi užitečnou funkci. Konkrétně si uživatelé mohou užívat funkcionality v podobě rozmazání obrazovky.

Skype zamaže nepořádek v pozadí

Uživatelé služby Skype, kterou provozuje společnost Microsoft, mohou nyní nově používat funkce rozmazání pozadí u videohovorů. Tato možnost může přijít vhod ve chvíli, kdy za sebou máte soukromé věci a nechcete je s dalšími sdílet. Naopak v průběhu home office nebudete teď muset tak často uklízet, protože si nepořádek za vámi můžete rozmazat. 

Skype

Zdroj: MacRumors

Rozostření pozadí v aplikaci Skype a Teams využívá umělou inteligenci (AI), jež vás během hovoru udrží v centru pozornosti – dokáže vaše pozadí rozmazat. Tato technologie je také schopna detekovat vaše vlasy, ruce a paže. Nestane se tak, že byste v průběhu hovoru měli rozostřený pouze obličej. Funkcionalita je již nějakou dobu k dispozici v desktopové verzi a i zde platí, že si funkci můžete aktivovat v nastavení aplikace nebo pomocí možnosti Rozostřit pozadí během hovoru.  

logo-app Skype for iPhone Developer Zdarma iOS logo-app Skype for iPad Talk. Chat. Collaborate. Zdarma iOS

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim