reklama

Chytrý větrák od Xiaomi můžete ovládat pohodlně telefonem sponzorovaný článek

Chytrý větrák od Xiaomi můžete ovládat pohodlně telefonem [sponzorovaný článek]
2020-07-20T18:44:29+01:00
• 20. 7. 2020

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonům, ale spoustě dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělý a kvalitní chytrý větrák, který se hodí hlavně v létě, kdy nás sluníčko doslova masíruje svými slunečními paprsky. Nyní si jeden takový můžete pořídit díky slevě na eBay za cenu 2 664 Kč. Takovou cenu dostanete pouze v případě, že využijete náš odkaz.

Chytrý větrák Smartmi Standing Fan 2S

Stojanový chytrý ventilátor od známé značky Xiaomi nabízí špičkový výkon v kombinaci s velmi kompaktními rozměry. Díky svému výkonu, který rozpohybuje až 6000 m3 vzduchu za hodinu, je tento ventilátor vhodný i do skutečně velkých obývacích pokojů či kanceláří (až do velikosti 50 m2).

Xiaomi Smartmi ve svém stříbrném provedení nabízí masivní kruhovou základnu ze zinku zajišťující jeho vysokou stabilitu i při nejvyšším výkonu. Velmi praktickou funkcí tohoto ventilátoru je jeho automatická oscilace, pomocí které může šířit chladivý vánek rovnoměrně do všech směrů v místnosti. 

CHYTRÝ VĚTRÁK OD XIAOMI KUPUJTE ZDE

chytrý větrák chytrý větrák chytrý větrák

CHYTRÝ VĚTRÁK OD XIAOMI KUPUJTE ZDE

I přes svůj vysoký výkon je Xiaomi Smartmi překvapivě tiché, hlučnost nepřesahuje 60 dB, což odpovídá hlasitosti slabého deště. V praxi tedy ventilátor ani neuslyšíte. Může za to především velmi kvalitní konstrukce a použité špičkové materiály, včetně zinku, hliníku a oceli. 

Produkt disponuje hned čtyřmi rychlostními stupni a lopatkami s průměrem 33 cm, které vás opravdu příjemně ochladí v letních dnech. Společnost Xiaomi také kladla důraz na to, aby stojanový ventilátor byl co nejflexibilnější. A právě proto je možné regulovat vertikální sklon vrtule do čtyř pozic.

A co víc, Xiaomi Smartmi můžete ovládat také pohodlně ze svého mobilního telefonu. Jediné, co pro to musíte udělat, je si stáhnout oficiální aplikaci pro svůj operační systém Android či iOS. Ventilátor tak můžete umístit na konec místnosti a vy jej budete pohodlně ovládat z druhého konce pomocí telefonu. 

Pokud vás produkt od Xiaomi zaujal, můžete si jej nyní zakoupit za akčních 2 664 Kč na eBay. Stačí použít náš odkaz a cena je vaše. Kupujte ZDE

Klíčové vlastnosti Xiaomi Smartmi Standing Fan 2S:

 • Nadstandardně tichý model s vysokým výkonem
 • Ventilátor vyroben z prémiových materiálů, jako je zinek, hliník a ocel
 • Automatická oscilace 
 • Perfektní stabilita
 • Ochranná mřížka pro maximální bezpečnost
 • Nastavení vertikálního sklonu do čtyř pozic
  • Hlučnost: 60 dB
  • Výkon: 25 W
  • Počet rychlostí: 4
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim