reklama

GM20 chytré hodinky s měřením krve za 315 Kč! sponzorovaný článek

GM20 chytré hodinky s měřením krve za 315 Kč! [sponzorovaný článek]
2020-07-03T18:30:53+02:00
• 3. 7. 2020

Čínská společnost přinesla zajímavý kompromis v podobě hodinek GM20, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. GM20 hodinky vás vyjdou na pouhých 315 Kč.

GM20 po vzoru Apple Watch

Hodinky nabízejí pěkný design podobný chytrým hodinkám od Applu. V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Společnost v tomto případě implementovala broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík. Nabízejí také měření tepu, krevního tlaku a okysličení krve.

GM20 GM20

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. GM20 se připojují přes Bluetooth 4.0, což je předposlední verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelný jeden týden!

GM20 GM20

Za toto vše přitom zaplatíte 315 Kč. Obchod TomTop kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 100 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat