reklama

Tinder testuje nové videohovory

Tinder testuje nové videohovory
2020-05-09T15:00:25+01:00
• 9. 5. 2020

Zdroj: tinder

Společnost Tinder poslední dobou testuje nové interaktivní video. Test bude spuštěn na nezveřejněném procentu uživatelů a je navržen tak, aby pomohl Tinderu experimentovat s živým videem a zároveň porovnávat profily. Z tohoto důvodu není stanoven čas, kdy se nová funkcionalita objeví. Podle prvních screenů se zdá, že funkce umožní skupině lidí vysílat živá videa. K dispozici je také živý chat. 

Tinder pracuje na nové funkci

„Podobně jako naše první digitální zkušenost v Tinderu, jako Swipe Night, plánujeme do aplikace v budoucnu přivést více těchto aktivit. Tyto koncepty jsou však pouze testem,“ prohlásila společnost Tinder. 

Tinder

Zdroj: TheVerge

Swipe Night byla omezená týdenní série videí. Uživatelé se mohli spojit s ostatními a tím diskutovat. Společnost na své platformě již dříve uvedla video a interaktivní zážitky. Nejprve tak učinila skrze GIF a poté Swipe Night. Skupina potvrdila, že Tinder letos uvede také svou vlastní funkci videohovoru typu one-on-one, ale tato triviální funkce se zdá být spíše způsob, jak lidem pomoci se spojit. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim