Tinder testuje nové videohovory

Tinder testuje nové videohovory
2020-05-09T15:00:25+02:00
• 9. 5. 2020

Zdroj: tinder

Společnost Tinder poslední dobou testuje nové interaktivní video. Test bude spuštěn na nezveřejněném procentu uživatelů a je navržen tak, aby pomohl Tinderu experimentovat s živým videem a zároveň porovnávat profily. Z tohoto důvodu není stanoven čas, kdy se nová funkcionalita objeví. Podle prvních screenů se zdá, že funkce umožní skupině lidí vysílat živá videa. K dispozici je také živý chat. 

Tinder pracuje na nové funkci

„Podobně jako naše první digitální zkušenost v Tinderu, jako Swipe Night, plánujeme do aplikace v budoucnu přivést více těchto aktivit. Tyto koncepty jsou však pouze testem,“ prohlásila společnost Tinder. 

Tinder

Zdroj: TheVerge

Swipe Night byla omezená týdenní série videí. Uživatelé se mohli spojit s ostatními a tím diskutovat. Společnost na své platformě již dříve uvedla video a interaktivní zážitky. Nejprve tak učinila skrze GIF a poté Swipe Night. Skupina potvrdila, že Tinder letos uvede také svou vlastní funkci videohovoru typu one-on-one, ale tato triviální funkce se zdá být spíše způsob, jak lidem pomoci se spojit. 

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat