reklama

Motorola One Fusion+ v přípravě, hodně připomíná modely Edge

Motorola One Fusion+ v přípravě, hodně připomíná modely Edge
2020-05-23T17:00:27+01:00
• 23. 5. 2020

Motorola One Fusion+; Zdroj: Youtube

Motorola po dlouhé době konečně představila top model, jmenuje se Edge+. Současně došlo na uvedení zástupce vyšší střední třídy Edge. Nejde jen o jejich výbavu, ale také o jejich design. Ten je v podstatě stejný, ale zřejmě nezůstane jen u těchto dvou mobilů. Díky Youtube stránce vybraných zařízení se dozvídáme o dalším modelu, který ponese označení Motorola One Fusion+.

Motorola One Fusion bude spadat do střední třídy

Motorola One Fusion+

Už na první pohled jde vidět, že vychází z dříve představených smartphonů od Motoroly. Zřejmě se tak jedná o nový designový směr. Displej je zakřiven více do stran, disponuje otvorem pro kameru a zadní strana má foťáky řazeny nad sebou bez většího jednotného ostrůvku.

motorola one fusion plus 800x800x

Motorola One Fusion+; Zdroj: Motorola

Sice společnost ještě nepředstavila tento model, ale díky Youtube stránce se dozvídáme, že displej bude mít 6,5 palců s Full HD+ rozlišením. O výkon se bude starat Snapdragon 730 z minulého roku. O energii se bude starat baterie o kapacitě 5000 mAh. Díky samotnému produktovému obrázku se pak dozvídáme, že hlavní foťák na zadní straně bude mít 64MPx. Dále bude k dispozici dva, kde jeden asi nabídne širokoúhlé záběry. Třetí by mohl být pro zoom, případně půjde o jednodušší senzor pro detekci hloubky ostrosti.

one fusion plus 813x690x

Motorola One Fusion+; Zdroj: Motorola

K představení by mělo dojít v červnu tohoto roku. Více informací není zatím k dispozici, ale s největší pravděpodobností se bude jednat o levnější variantu modelu Motorola Edge.

Zdroj: techradar.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim