reklama

Apollo 1.8 přináší několik vylepšení

Apollo 1.8 přináší několik vylepšení
2020-05-28T19:43:54+01:00
• 29. 5. 2020

Zdroj: GuidingTech

Bývalý stážista společnosti Apple, konkrétně Christian Selig, vydal novou verzi aplikace Apollo. Jedná se o velmi oblíbeného klienta a vylepšeného klona aplikace Reddit. Právě Apollo bylo vyvinuto s ohledem na designový koncept systému iOS. 

Apollo opravuje nejen chyby

Nový instalační balíček s označením 1.8 se zaměřuje primárně na zlepšení prohlížení médií. Například třeba GIFy mohou být nyní pozastaveny, přičemž samotná videa se budou ihned přehrávat. To znamená, že uživatelé již nemusí na videa klepnout, aby je mohli přehrát.

Apollo

Zdroj: GuidingTech

Uživatelé aplikace ve verzi 1.8 nově mohou také ukládat a sdílet GIFy, zatímco proces sdílení byl zefektivněn a celkově vylepšen. Kromě toho je možné sdílet komentář nebo příspěvek jako obrázek klepnutím na „Sdílet jako obrázek“.

Nejnovější aktualizace aplikace Apollo přidává i podporu kurzoru, který se nachází v operačním systému iPadOS 13.4. Instalační balíček přináší také opravu chyb, vylepšení zobrazování komentářů a další. Aplikace je k dispozici pro iPhone a iPad zcela zdarma. Můžete ale vývojáře podpořit volitelným nákupem.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim