TCL MOVETIME Family Watch MT40S cílí na seniory

TCL MOVETIME Family Watch MT40S cílí na seniory
2020-04-02T09:35:23+02:00
• 2. 4. 2020

Zdroj: Tisková zpráva

Firma TCL začala v České republice prodávat nové chytré hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT40S. Ty se svými funkcemi cílí hlavně na seniory. Proč tomu tak je, se dozvíte o pár řádků níže.

TCL MOVETIME Family Watch MT40S hodinky pro seniory

Jak bylo již v úvodu článku řečeno, společnost TCL začala na našem území prodávat zcela nové chytré hodinky. Ty se svými specifikacemi cílí hlavně na starší populaci. Hodinky tak podporují 4G připojení, díky čemuž můžete být neustále v kontaktu se svými přáteli či rodinou, například skrze videohovory. Hodinky lze samozřejmě propojit s jakýmkoli chytrým telefonem s operačním systémem Android nebo iOS, a to prostřednictvím aplikace TCL CONNECT.

TCL MOVETIME Family Watch MT40S

Zdroj: Tisková zpráva

TCL MOVETIME Family Watch MT40S nabízí také snadno čitelná písmena. Pochlubit se mohou i jednoduchým ovládáním. I přesto, že jde o zcela jinou cílovou skupinu, než jsme zvyklí, nachází se zde klasické funkce. Najdeme zde třeba sledování polohy, tlačítko SOS pro případy nouze, připomenutí dávkování léků, monitoring spánku nebo sledování pohybových aktivit. 

TCL MOVETIME Family Watch MT40S

Zdroj: Tisková zpráva

K dispozici je mimo jiné i zabudovaná 0,3megapixelová kamera, díky které lze videohovory uspořádat. Zmínit zapomenout nemůžeme ani 1,3palcový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Nachází se zde také jeden reproduktor a mikrofon. Co se konstrukce týká, tak ta nabízí vyměnitelný řemínek, šířku řemínku 20 mm, obvod zápěstí 145 až 215 mm či zmíněné boční tlačítko pro zapnutí a SOS volání.

Srdcem hodinek je procesor SC9820E, přičemž přítomná je 256MB operační paměť. Vnitřní úložiště pak činí 512 MB. Výrobce zapracoval také na baterii, která nabízí 600 mAh a nabíjí se skrze microUSB. Hodinky by podle všeho měly vydržet na jedno nabití až dva dny (pět dní v pohotovostním režimu). Hodinky Family Watch MT40S od TCL se prodávají v černé barvě za cenu 2990 Kč včetně DPH, resp. 119 eur včetně DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat