Apple letos možná představí HomePod a iPad

Apple letos možná představí HomePod a iPad
2020-04-01T21:11:59+02:00
• 2. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Už nyní víme, že letošní rok bude velice citelně ovlivněn pandemií COVID-19. Firmy zrušily své každoroční konference, některé pak přesouvají představování produktů do online podoby. Třeba takový Apple v posledních týdnech uvedl hned několik produktů, ovšem pouze prostřednictvím tiskové zprávy. Stejný osud by měl potkat i nový iPhone, který bude cenově dostupnější. V podstatě je teď jedno, jakým způsobem budou společnosti produkty vydávat. Důležité je, že vydány opravdu budou. Co si pro nás letos Apple připraví?

Apple se připravuje na drsný rok 2020

Už dříve jsme vás informovali o tom, že firma s logem nakousnutého jablka v letošním roce představí širokou škálu nových produktů. Nedávno jsme se dočkali nového MacBooku Air a iPadu Pro, později by měl dorazit i iPad Pro s technologií mini LED. Ovšem podle nejnovějších informací se chystají ještě další dva produkty, které by zákazníkům mohly udělat radost. 

Apple iPhone XR 1920x1080x 1

Zdroj: Dotekomanie.cz

Samozřejmě víme, že se letos chystá nový MacBook Pro, Apple Watch Series 6, Apple TV či iPhone s podporou 5G sítě. Čekají nás ale i novinky v jiném segmentu. Konkrétně se máme prý těšit na novou generaci HomePodu a iPadu. 

Jsou tomu již dva roky, kdy společnost představila svůj HomePod. Novinka by ale měla být výrazně levnější než současný model. Že se bude jednat o levnější variantu, dokazuje fakt, že zřejmě nabídne jen dva výškové reproduktory (oproti sedmi současných). Otázkou je, jak Apple zareaguje na prodejní ceny. Konkurenční zařízení se prodávají o několik tisíc levněji. Některá média hovoří o 150 dolarech, tj. cca 4 000 Kč bez DPH. Dorazit by letos měl ale i nový iPad, případně nový iPad Pro. O tomto produktu ale mnoho informací zatím nemáme.

Zdroj: pocketnow.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat