reklama

Link to Windows 1.5 přináší drag and drop mezi telefony Galaxy a vaším PC

Link to Windows 1.5 přináší drag and drop mezi telefony Galaxy a vaším PC
2020-04-14T15:00:20+02:00
• 14. 4. 2020

Zdroj: XDA-Developers

Během loňského roku jihokorejský gigant Samsung představil funkci pod názvem Link to Windows, která byla exkluzivně k dispozici pouze pro Galaxy Note 10. Tento nástroj funguje ve spojení s aplikací Microsoft Your Phone a umožňuje uživatelům rychle připojit jejich Galaxy Note 10 k počítači se systémem Windows.

Na konci roku 2019 pak Microsoft představil novou verzi Windows 10 Insider Build s podporou funkce pro řadu Galaxy S10 a Galaxy Fold. Nyní ale společnost přinesla aktualizaci funkce. Ta uživatelům umožní přetahovat soubory mezi jejich zařízením Samsung a PC se systémem Windows 10.

Link to Windows 1.5 s novými funkcemi

Stejně jako u předchozích funkcí funguje i tato novinka stylem drag and drop prostřednictvím aplikace Telefon. Uživatelům pak umožňuje přenášet jakýkoli typ souboru před připojená zařízení. Přestože neexistují žádná omezení pro typy souborů, Microsoft potvrdil, že uživatelé nebudou moci přenášet více než 100 souborů najednou. Maximální velikost každého souboru pak bude omezena na 512 GB.

Link to Windows

Zdroj: Samsung

Kromě těchto dvou omezení budou tyto funkce fungovat na všech zařízeních Galaxy podporující Link to Windows 1.5 (nebo novější) a na počítačích s Windows 10. Novinka nepotřebuje žádné drátové připojení, ovšem obě zařízení musí být připojena ke stejné bezdrátové síti. Nová aktualizace by již nyní měla být dostupna všem uživatelům. Pokud novinku stále nemáte k dispozici, zkuste aplikaci aktualizovat ručně.

Zdroj: xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat