Jarní výprodej: Windows 10 Pro jen za 207 Kč na G2deal sponzorovaný článek

Jarní výprodej: Windows 10 Pro jen za 207 Kč na G2deal [sponzorovaný článek]
2020-04-10T14:59:33+02:00
• 10. 4. 2020

Pořizování nového softwaru, a obzvláště od firmy Microsoft, není dnes nic levného. Pokud si tedy chcete pořídit Windows 10, nebo Office 2016, ale nechcete za ně utratit přes 5 tisíc, máme tu pro vás skvělou nabídku. Nyní si je za zlomek ceny můžete pořídit na webu g2deal.

Windows 10 za akční cenu

10 Pro přináší svým uživatelům nejmodernější systém se všemi svými nejnovějšími funkcemi. Díky pravidelným aktualizacím bude vaše zařízení vždy zabezpečeno. Systém také díky své aktuálnosti zajistí maximální kompatibilitu se současným hardwarem a příslušenstvím.

S tímto systémem také přišla podpora her pro Xbox One. Pokud tedy na tuto konzoli vlastníte jakékoliv hry, nyní si je můžete užít i na vašem standardním zařízení. Díky této funkci Play Anywhere Microsoft ruší hranice mezi konzolemi a počítači.

Windows 10

Samotný systém není už žádnou novinkou. Stále je současně stále nejnovější verzi operačního systému od firmy Microsoft. V minulosti Microsoft nabízel přechod ze starého systému, jako byly Windows 8 a 7, na nový Windows 10. Dnes již tato možnost bohužel není možná, a uživatelé, kteří si chtějí dopřát tento systém, za něj musí vydat až 5 tisíc korun.

Nyní ale můžete tento systém za podstatně nižší cenu. Díky kupónu GU20 z webu g2deal si nyní můžete Windows 10 Pro pořídit za zlomek normální ceny, a to pouhých 9 eur (kolem 207 korun). Kupujte ZDE.

Office 2016 za zlomek ceny

Microsoft Office 2016 Home je určen primárně pro domácnost, a cílí na vysokou produktivitu. Tento balíček programů obsahuje Word, Excel, PowerPoint,  OneNote, Outlook, Publisher aj. Toto množství programů v jednom balíčku zajistí komplexní chod domácnosti, ať už se jedná o pouhé vyřizování e-mailů nebo psaní poznámek. Balíček tak splní veškeré požadavky a očekávání, které od něj budou budoucí zákazníci očekávat.

Ať už tedy potřebujete psát nebo organizovat svoje e-maily, vytvářet prezentace pro schůzky týmů, vytvářet databáze pro váš systém nebo organizovat soukromé i firemní projekty, Office 2016 nabízí řešení pro všechny tyto druhy pracovního nasazení.

Pokud si tedy chcete Office 2016 pořídit, máme pro vás jedinečnou slevu. Portál g2deal nabízí slevu z původních 155 Euro (kolem 4 249 korun) na pouhých 32 eur (kolem 877 korun). Pokud ale využijete náš kupón GU20, bude vás Office 2016 stát jen 20 eur (kolem 548 korun). Kupujte ZDE.

Další software ve slevě!

Zadejte kód GU20 a získejte níže uvedený software s 20% slevou:

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat