reklama

Bullets Wireless Z oficiálně: OnePlus opět sází na kabel

Bullets Wireless Z oficiálně: OnePlus opět sází na kabel
2020-04-17T11:17:11+01:00
• 16. 4. 2020

Zdroj: OnePlus

2

OnePlus oznámilo, kromě svých nových telefonů, také třetí generaci svých bezdrátových sluchátek. Bullets Wireless Z, tak nový přírůstek do portfolia společnost nazývá. Veškeré novinky, které sluchátka přináší, se dozvíte níže. 

Bezdrátová nabíječka od OnePlus je rychlá, ale má nevýhodu

Bullets Wireless Z přeci jen změny přináší

Navzdory změně názvu se zdá, že nová sluchátka jsou celkem podobná druhé generaci, tedy Bullets Wireless 2. Je také jasné, že OnePlus nenásleduje aktuální trend v bezdrátovém segmentu a svá sluchátka propojuje pevně připojeným kabelem. 

Oficiálně: OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro s cenou od 719 eur

Propojující kabel není, alespoň dle fotografií, příliš elegantní a jeho tloušťka může být problém. Design sluchátek je také velice podobný se staršími modely, takže ani zde se výrobce příliš nenadřel. To ale neznamená, že nedošlo k žádným vylepšením. 

Bullets Wireless Z

Zdroj: OnePlus

Díky kabelu jednotlivá sluchátka nepoztrácíte, což může být pro některé výhodou. Samotný kabel pak obsahuje baterii. Díky tomu nabízí Bullets Wireless Z až 20hodinovou výdrž. To je mimochodem o devět hodin více než vydrží Galaxy Buds+ a o pět hodin více než Beats Powerbeats. 

Součástí sluchátek je ale také Warp Charge, který vám poskytne 10 hodin přehrávání po pouhých 10 minutých nabíjení. Kromě baterie mají sluchátka vylepšenou latenci, s čímž Bluetooth technologie často bojuje. Podle OnePlus má novinka latenci 110 ms, což je působivé. To znamená, že při sledování videí a filmů na YouTube nebude docházet k výraznému zpoždění zvuku.

Bullets Wireless Z

Zdroj: OnePlus

Aby toho nebylo málo, OnePlus vybavil svá sluchátka také certifikaci IP 55. Díky tomu zvládnou pot či déšť. Další dobrou zprávou je cena. Bullets Wireless Z se budou prodávat za 1 226 Kč bez DPH. K dispozici budou dvě barevné varianty – černá a modrá. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Marek Macola

17. 4. 2020, 9:14

„Další dobrou cenou je zprávou cena.“ > „Další dobrou zprávou je cena.“

Zdeněk Koutský

17. 4. 2020, 10:06

Marku, díky za upozornění. Chybu opravím

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim