reklama

Apple pracuje na náhlavních sluchátkách

Apple pracuje na náhlavních sluchátkách
2020-04-19T09:35:16+01:00
• 19. 4. 2020

Zdroj: AppleInsider a TheApplePost

2

Náhlavní bezdrátová sluchátka byla od firmy Apple doposud jen snem. Brzy se ale ze snu může stát realita. Ještě v letošním roce bychom se totiž těchto sluchátek měli dočkat. S touto informací přišel Bloomberg, který ve své zprávě uvedl klíčové specifikace.

Apple a jeho bezdrátová náhlavní sluchátka

Apple by měl konkrétně pracovat na dvou variantách, včetně prémiové verze s kůží a modelu se zaměřením na fitness s lehčími materiály. Aktuální prototypy sluchátek prý mají retro vzhled s oválným designem. Jednotlivá sluchátka se pak mohou otočit. Celkově ale budou sluchátka velmi dobře přizpůsobitelná.

Jak jsem již zmínil, Apple v současné chvíli pracuje na dvou variantách, které vybraní zaměstnanci již testují. Jedna verze by měla cílit výhradně na audiofily a zákazníky, kteří si rádi připlatí. Nabídne například materiál vyrobený z kůže. Naopak druhá varianta bude cílit na opačnou stranu, tedy na sportovně založené uživatele. Samozřejmě tomu budou přizpůsobeny i jednotlivé části a materiály sluchátek. Ta by totiž měla být velice lehká, aby nijak nepřekážela při sportovních aktivitách. 

Apple Apple

Zdroj: AppleInsider a TheApplePost

Společnost v tomto případě pak bude sázet na jednotný design, ovšem sluchátka se budou lišit v materiálech a možnostech, viz text výše. Obě sluchátka tak nabídnou velké náušníky přes uši, která bude propojovat kovový rám. Podle Bloombergu zde Apple implementuje také magnetické části, konkrétně se bavíme o kovovém rámu a náušníků. Díky tomu by pak sluchátka měla být jednoduše přizpůsobitelná. 

Apple údajně také nabídne snadný proces složení, což se uživatelům hodí v případě, že budou chtít sluchátka umístit do batohu a podobně. I v tomto případě budou procesu pomáhat magnety. Jakým způsobem ale budou fungovat, to prozatím nebylo prozrazeno. Firma se ale celkově hodlá zaměřit na high-end audio. Právě kvůli tomu se sluchátka zpozdí, neboť se společnost snaží vše vychytat k dokonalosti. 

Zdroje: appleinsider.com, macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Petr Komárek

19. 4. 2020, 23:00
Android aplikace

Tak schválně. 25000 Kč? A to ani nezahrají HiRes audio…

Zdeněk Koutský

19. 4. 2020, 23:01

Jestli se Apple nepoučí z HomePodu a cenu opět přestřelí, bude mít zaděláno na problém

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim