Apple pracuje na náhlavních sluchátkách

Apple pracuje na náhlavních sluchátkách
2020-04-19T09:35:16+02:00
• 19. 4. 2020

Zdroj: AppleInsider a TheApplePost

2

Náhlavní bezdrátová sluchátka byla od firmy Apple doposud jen snem. Brzy se ale ze snu může stát realita. Ještě v letošním roce bychom se totiž těchto sluchátek měli dočkat. S touto informací přišel Bloomberg, který ve své zprávě uvedl klíčové specifikace.

Apple a jeho bezdrátová náhlavní sluchátka

Apple by měl konkrétně pracovat na dvou variantách, včetně prémiové verze s kůží a modelu se zaměřením na fitness s lehčími materiály. Aktuální prototypy sluchátek prý mají retro vzhled s oválným designem. Jednotlivá sluchátka se pak mohou otočit. Celkově ale budou sluchátka velmi dobře přizpůsobitelná.

Jak jsem již zmínil, Apple v současné chvíli pracuje na dvou variantách, které vybraní zaměstnanci již testují. Jedna verze by měla cílit výhradně na audiofily a zákazníky, kteří si rádi připlatí. Nabídne například materiál vyrobený z kůže. Naopak druhá varianta bude cílit na opačnou stranu, tedy na sportovně založené uživatele. Samozřejmě tomu budou přizpůsobeny i jednotlivé části a materiály sluchátek. Ta by totiž měla být velice lehká, aby nijak nepřekážela při sportovních aktivitách. 

Apple Apple

Zdroj: AppleInsider a TheApplePost

Společnost v tomto případě pak bude sázet na jednotný design, ovšem sluchátka se budou lišit v materiálech a možnostech, viz text výše. Obě sluchátka tak nabídnou velké náušníky přes uši, která bude propojovat kovový rám. Podle Bloombergu zde Apple implementuje také magnetické části, konkrétně se bavíme o kovovém rámu a náušníků. Díky tomu by pak sluchátka měla být jednoduše přizpůsobitelná. 

Apple údajně také nabídne snadný proces složení, což se uživatelům hodí v případě, že budou chtít sluchátka umístit do batohu a podobně. I v tomto případě budou procesu pomáhat magnety. Jakým způsobem ale budou fungovat, to prozatím nebylo prozrazeno. Firma se ale celkově hodlá zaměřit na high-end audio. Právě kvůli tomu se sluchátka zpozdí, neboť se společnost snaží vše vychytat k dokonalosti. 

Zdroje: appleinsider.com, macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Petr Komárek

19. 4. 2020, 23:00

Tak schválně. 25000 Kč? A to ani nezahrají HiRes audio…

Zdeněk Koutský

VIP 19. 4. 2020, 23:01

Jestli se Apple nepoučí z HomePodu a cenu opět přestřelí, bude mít zaděláno na problém

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat