reklama

Samsung tiše představil bezdrátový gamepad

Samsung tiše představil bezdrátový gamepad
2020-03-19T23:13:57+01:00
• 20. 3. 2020

Před nějakým časem se na internetu objevila starší patentová registrace společnosti Samsung. Ta odhalovala nový bezdrátový gamepad pro zařízení Galaxy. V té době žádná zahraniční média a ani analytici nevěděli, kdy se na trhu tento produkt objeví. 

Samsung má nový gamepad

Samsung svůj nový bezdrátový gamepad uvedl do prodeje přes několik prostředníků. Konkrétní název zní Glap Gaming Pad a k dispozici je prozatím v USA prostřednictvím Amazonu za 119 dolarů, tedy cca 2 800 Kč bez DPH. Novinka je také uvedena na portálu Samsung UK spolu s cenou 79 liber, ovšem zásoby již byly vyčerpány. Zákazníci si zde ale mohou nastavit oznámení, které je upozorní na nové zásoby. Aktuální dostupnost a ceny se budou samozřejmě v jednotlivých regionech a maloobchodnících lišit. 

Samsung Samsung Samsung

Zdroj: Sammobile

Zajímavým faktorem je, že patentové dokumenty byly uloženy společností Samsung, přestože zařízení jako takové není na maloobchodních kanálech jako Amazon zcela označen. Jednoduše se nazývá Glap Gaming Pad na oficiálním jihokorejském webu Glap. Nemějme ale žádné obavy, skutečně se jedná o produkt vytvořený firmou Samsung podle jejích přísných specifikací. 

Jednou z nejlepších funkcí gampedu je, že se může v případě potřeby posunout tak, aby vyhovoval větším zařízením. V praxi tak je kompatibilní s celou řadou telefonů značky Samsung. Spárovat jej lze samozřejmě pomocí Bluetooth ve verzi 4.1. Pracuje také se Steam Link a má vlastní 340mAh baterii. Akumulátor by pak na jedno nabití měl vydržet až 10 hodin herního času. Nemá interní reproduktory, ale zato byl gamepad navržen tak, aby přirozeně zesílil zvuky. 

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim