reklama

Nová jarní kolekce obalů na iPhone, iPad nebo pásků Apple Watch představena

Nová jarní kolekce obalů na iPhone, iPad nebo pásků Apple Watch představena
2020-03-19T23:14:36+02:00
• 20. 3. 2020

Zdroj: Macrumors.com

Kromě nového iPadu Pro a Magic Keyboar představila společnost také celou řadu nových barev pro několik produktů. Celá jarní kolekce přináší nové verze pásků pro Apple Watch, obaly pro iPhone 11 a iPhone 11 Pro, nebo také pro iPad.

Apple představil nový iPad Pro s LiDARem a klávesnicí s touchpadem

Nové barvy obalů a pásků

Začneme s iPhonem. Zde přibyly tři barevné verze silikonových krytů pro iPhone 11 Pro (Max) a překvapivě i pro iPhone 11. Obyčejný iPhone 11 měl totiž dosud v prodeji jen černou a bílou barvu. Nově je k dispozici kaktusově zelená, grepově růžová a příbojově modrá. Názvy jsou převzaty z českých stránek Applu. Jejich barvy můžete vidět v náhledovém obrázku výše.

Dále je k dispozici kožené pouzdro folio nově v lednáčkově  tyrkysové barvě. Žádná nová barva obyčejných kožených obalů představena nebyla.

leather folio spring 2020 800x517x

Zdroj: Macrumors.com

Hodinky Apple Watch dostaly tři nové sportovní řemínky – kaktusově zelená, grepově růžová a příbojově modrá. Provlékací řemínek pak nabízí nově paprskově žlutou, rakytníkovou, příbojovou modrou, neonově limetkovou a neonově růžovou. Opět více než oficiální názvy napoví obrázky níže.

sport bands spring 2020 800x649x sport loop spring 2020 800x461x

Zdroj: Macrumors.com

Další nové barvy obdržely sportovní řemínky Nike, kde už se Apple nepouštěl do překladu. Novinkou je tak Lime Blast a Midnight Turquoise / Aurora Green. Provlékací řemínek Nike je nově v barvě World Indigo / Lime Blast a Hyper Crimson / Neptune Green. Pásek s moderní přezkou je nyní v malinové a hlubinně modré. Kožený pásek pak nově v ledňáčkově tyrkysové.

nike bands spring 2020 800x528x leather bands spring 2020 800x581x

Zdroj: Macrumors.com

Posledním přírůstkem pro hodinky Apple Watch jsou nové pásky Hermes, které ale v Česku nekoupíte. Obaly na iPad pak dostaly stejné dvě nové barvy jako iPhone.

smart folio 2020 800x542x

Zdroj: Macrumors.com

Zdroje: macrumors.com, apple.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat