reklama

Microsoft Surface Duo možná dorazí už v létě

Microsoft Surface Duo možná dorazí už v létě
2020-03-03T15:00:49+01:00
• 3. 3. 2020

Zdroj: Microsoft

Vloni v říjnu Microsoft odhalil vcelku překvapivě dvě nová zařízení zcela nového konceptu. První s názvem Surface Neo s Windows 10X a druhé pro nás zajímavější menší zařízení Surface Duo. To má nabízet operační systém Android s vlastní nadstavbou Microsoftu. Původně mělo dorazit na Vánoce 2020, možná to ale stihne dříve.

Surface Duo v létě ale s loňským procesorem

Původní plán stihnout Vánoce byl prý až příliš pesimistický a Microsoft stihne zařízení dodat na trh dříve. Údajně nyní míří na termín léto 2020. Hardware samotného zařízení je prý již hotový a probíhá dokončování software. Bohužel prý z mnoha důvodů, mezi kterými je i omezení dodávek kvůli koronaviru, bude používat Surface Duo loňský Snapdragon 855.

Zdroj: gsmarena.com

Kvůli tomu nenabídne pravděpodobně konektivitu 5G sítí. Operační paměť by za to měla nabídnout slušných 6 GB a vnitřní úložiště pak 64 GB v základní verzi. Zajímavý bude jistě také fotoaparát, kde samotný Microsoft sliboval „prvotřídní fotoaparát“.

K znovupředstavení Surface Duo spolu s dalšími podrobnostmi by mohlo dojít na jaře spolu s představením nové generace Surface Go a Surface Book.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim