reklama

Honor MagicWatch 2 a Xiaomi Mi Band 4 nejlevněji! sponzorovaný článek

Honor MagicWatch 2 a Xiaomi Mi Band 4 nejlevněji! [sponzorovaný článek]
2020-03-03T15:59:40+01:00
• 3. 3. 2020

Zdroj: Gizmochina

2

Honor MagicWatch 2 s dlouhou výdrží na jedno nabití

Hodinky se zaměřují na zdravotní funkce. Díky tomu tak Honor MagicWatch 2 dokáží sledovat váš srdeční tep a zároveň sledovat vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. To ale není vše, protože novinka dokáže vypočítat i vaše SWOLF skóre – součet počtu úderů a sekund, které jste potřebovali k uplavání bazénu. 

Po celý den budou hodinky sledovat vaši srdeční frekvenci a upozorní vás, pokud je frekvence příliš nízká nebo příliš vysoká. A pokud poznají, že jste ve stresu, budou vás nutit do dýchacího cvičení. Kromě toho zvládnou sledovat spánek a nabídnou návrhy, jak spánek zlepšit. Dokáží tak diagnostikovat až šest běžných typů poruch spánku. 

Honor MagicWatch 2

Po celý den budou hodinky sledovat vaši srdeční frekvenci a upozorní vás, pokud je frekvence příliš nízká nebo příliš vysoká. A pokud poznají, že jste ve stresu, budou vás nutit do dýchacího cvičení. Kromě toho zvládnou sledovat spánek a nabídnou návrhy, jak spánek zlepšit. Dokáží tak diagnostikovat až šest běžných typů poruch spánku. 

Větší model nabízí 1,4palcový displej, zatímco 42mm verze 1,2palcový panel. To je však jediný rozdíl. Oba modely tak nabízí AMOLED panel s hustotou 326 pixelů (což znamená rozlišení 454 x 454 a 390 x 390 pixelů). Hodinky disponují procesorem Kirin A1, který se objevil například v Huawei Watch GT 2. Dále se zde nachází vnitřní 4GB úložiště, z nichž 2 GB lze použít k uložení přibližně 500 skladeb. Pokročilá Bluetooth verze pak umožňuje používat hodinky k přijímání hovorů, i přesto, že je váš telefon vzdálený 150 metrů. 

Originální Honor MagicWatch 2 na českých e-shopech seženete od 5 000 Kč. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 4 744 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón H4410AAE75DEB000 , zaplatíte jen 3 463 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi Mi Band 4 za nízkou cenu!

Hlavní odlišností oproti modelu Xiaomi Mi Band 3 je zejména displej. Nyní jsme se u Xiaomi Mi Band 4 dočkali barevného OLED panelu, ten je samozřejmě dotykový. Xiaomi si přichystalo přes 70 různých ciferníků. Samozřejmě nelze zapomínat, že se stále jedná o fitness náramek než o hodinky. Ovšem i přesto je možné na náramku přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Xiaomi Mi Band 4

Byly představeny dvě verze, kde jedna navíc obsahuje NFC technologii. To se odrazilo na hmotnosti i výdrži baterie. Pokud se obejdete bez NFC, můžete mít náramek s výdrží 20 dnů na jedno nabití. S NFC se budete muset spokojit s délkou 15 dnů. Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou.

Specifikace:

  • displej: 0,95 palců, 120 x 240 pixelů, AMOLED, 400 nitů, 2.5D
  • senzor srdečního tepu
  • mikrofon (jen NFC verze)
  • akcelerometr, gyroskop, monitor nošení
  • 22,1 gramů / 22,2 gramů (NFC)
  • 5ATM
  • Bluetooth 5.0 LE, NFC
  • baterie: 135 mAh / 125 mAh (NFC)

Originální Xiaomi Mi Band 4 na českých e-shopech seženete od 1 299 Kč. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 900 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón F42B2F3E0B9EB, zaplatíte jen 534 Kč!  Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Kamil Drbohlav

12. 3. 2020, 10:58

Já jsem si teda koupil Magic Watch od Honoru. I vzhledem v porovnání s Xiaomi Mi Band – jak vypadají, jaké funkce splńují a nejvíc mě přesvědčila baterie, která vydrží až týden na jedno nabití.

Martina Kožená

4. 3. 2020, 10:10

Pořídil jsem si MagicWatch 2 před pár týdny a jsem víc než spokojený. Nikdy jsem nebyl velkej sportovec a běhání mi dělalo vždycky problém. Díky hodinkám mám teď ale kontrolu nad svým dechem a tepem a virtuální trenér mi rovnou do sluchátek říká jaké tempo mám nasadit. Myslím si, že jsem takhle docela ušetřil spoustu peněz za osobního trenéra.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim