reklama

iPhone 11: zásoby pomalu a jistě dochází

iPhone 11: zásoby pomalu a jistě dochází
2020-03-11T13:40:04+01:00
• 11. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

iPhone 11 byl označen jako nejprodávanější telefon s logem nakousnutého jablka, tedy alespoň minimálně za poslední čtvrtletí. Právě na tento kousek nyní Apple spoléhá a doufá, že mu pomůže hlavně na čínském trhu. Čína je pro všechny velké výrobce velice důležitým trhem. 

iPhone 11 a další telefony nejsou na skladě

Poslední roky ale na tomto trhu Apple nedominuje. Proto se nedávno rozhodl snížit ceny aktuálních vlajkových modelů, což v celkovém důsledku mělo svůj efekt – tržby se navýšily. Apple ale nesmí zapomínat ani na svůj tuzemský trh, tedy ten americký. 

Na internetu se totiž proslýchá, že firmě dochází zásoby 11ky. Konkrétně New York City může být velice brzy na suchu. Tato omezená nabídka je pravděpodobně způsobena pokračujícím šíření koronaviru. 

Zdroj: Dotekomanie.cz

Telefony skladeb dochází hlavně operátorům, kteří mají v záloze už jen hrstku modelů iPhone 11 a iPhone 11 Pro. Podle některých zaměstnanců za vším stojí nízký stav zásob a jen občasné zásilky. Navíc nikdo nemá jasnou informaci, kdy by se zásoby mohly vrátit do původního stavu.

Koronavirus tak má čím dál tím větší negativní vliv nejen na technologický trh. Už i Apple kvůli šíření viru nabádá své zaměstnance, aby pracovali z domova. Tuto pracovní možnost začínají nabízet i další firmy.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jan Kasik

11. 3. 2020, 16:44

A sakra hned beru 5 kousků – co kdyby se jeden rozbil

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim