reklama

Bezdr├ítov├í sluch├ítka a skv─Ťl├í webkamera v akci sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Bezdr├ítov├í sluch├ítka a skv─Ťl├í webkamera v akci [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-03-18T19:20:50+01:00
ÔÇó 18. 3. 2020

Bezdr├ítov├í sluch├ítka B11 se m┼»┼żou pochlubit exkluzivn├şm designem, kter├Ż spojuje prakti─Źnost a z├írove┼ł pohodl├ş u┼żivatele. Tato sluch├ítka v├í┼ż├ş pouze 4 gramy, tak┼że nebudou zat─Ť┼żovat va┼íe u┼íi. To ale neznamen├í, ┼że by v├ím p┼Öi sebemen┼í├şm pohybu m─Ťla vypadnout z u┼í├ş. Tomu tak├ę napom├íh├í pr├ív─Ť absence kabel┼», d├şky kter├ę m┼»┼żete se sluch├ítky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnut├ş.

Bezdr├ítov├í sluch├ítka pro sportovn├ş aktivity

Sluch├ítka, vzhledem kv┼»li jejich bezdr├ítov├ęmu proveden├ş, budete muset nab├şjet ve speci├íln├ş nab├şje─Źce, kter├í se p┼Öipojuje na USB kabel. P┼Öipojuj├ş se pomoc├ş Bluetooth verze 5.0. D├şky tomu si je m┼»┼żete u┼ż├şt a┼ż na vzd├ílenost 10 metr┼» od za┼Ö├şzen├ş. V├Żrobce tak├ę slibuje dlouhou ┼żivotnost. Vzhledem k cen─Ť sluch├ítek, nab├şdnou kvalitn├ş zvuk s hlubok├Żmi basy. Na jedno nabit├ş by m─Ťla┬ásluch├ítka vydr┼żet a┼ż 4 hodiny poslouch├ín├ş hudby. Sluch├ítka nab├şzej├ş tak├ę vestav─Ťn├Ż mikrofon, u┼żivatel s nimi tedy m┼»┼że pohodln─Ť telefonovat.

Bezdrátová sluchátka Bezdrátová sluchátka

Origin├íln├ş B11┬ána ─Źesk├Żch e-shopech v sou─Źasn├ę chv├şli nese┼żenete. U internetov├ęho obchodu eBay jsou v┼íak po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 432 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit. Sluch├ítka jsou ur─Źena nejen pro sportovn├ş aktivity, ale i klidnou ch┼»zi. Bezdr├ítov├í sluch├ítka kupujte ZDE.

Webová kamera za pakatel

Jedn├í se o minikameru, kter├í dok├í┼że nahr├ívat video a i se zvukovou stopu d├şky vestav─Ťn├ęmu mikrofonu. Sta─Ź├ş webkameru jednodu┼íe p┼Öipojit k po─Ź├şta─Źi a m┼»┼żete si na d├ílku telefonovat se sv├Żmi bl├şzk├Żmi. V dob─Ť koronaviru se takov├í minikamera m┼»┼że hodit, hlavn─Ť ve chv├şli, kdy na sv├ęm po─Ź├şta─Źi ┼ż├ídnou nem├íte.

webkamera

Model HXSJ S90 podporuje samoz┼Öejm─Ť HD video, tedy 720p. Aktu├íln─Ť je v obchod─Ť eBay v akci za pouh├Żch 421 K─Ź. Zakoupit si kameru m┼»┼żete ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim