reklama

watchOS 6.1.3 přináší opravy kritických chyb

watchOS 6.1.3 přináší opravy kritických chyb
2020-02-18T20:00:57+02:00
• 18. 2. 2020

Společnost Apple dnes vydala nový operační systém watchOS 6.1.3 pro chytré hodinky Apple Watch. Jedná se o poměrně nečekaný instalační balíček. Apple jej byl donucen vydat, neboť dosavadní verze systému byla plná chyb. 

watchOS 6.1.3 s opravami chyb

Aktualizace konkrétně přináší opravy chyb a některá vylepšení. Konkrétně instalační balíček přináší opravu problému, jenž v praxi bránil správné funkci oznamování nepravidelného srdečního rytmu uživatelům Apple Watch na Islandu.

watchOS 6.1.3

Uživatelé, kteří mají kompatibilní modely Apple Watch, ale stále používají na svém iPhonu operační systém iOS 12, se nyní dočkali speciální aktualizace v podobě watchOS 5.3.5. Pokud patříte mezi uživatele chytrých hodinek od Applu, můžete si novou aktualizaci stáhnout prostřednictvím aplikace Watch na iPhonu. 

V současné chvíli není jasné, zda se ve watchOS 6.1.3 nachází nové funkce. Nutno podotknout, že instalační balíček má velikost 48,4 MB – zjištěno na modelu Apple Watch Series 5. Nicméně, níže přikládáme také originální poznámku, kterou Apple k aktualizaci přidal:

Tato aktualizace obsahuje vylepšení a opravy chyb. Mimo jiné opravuje problém, který bránil správné funkci oznamování nepravidelného srdečního rytmu uživatelům Apple Watch na Islandu. Některé funkce jsou k dispozici jen ve vybraných zemích a oblastech. Další informace najdete na následující webové stránce: https://www.apple.com/cz/watchos/feature-availability/. Informace o zabezpečení obsaženém v této aktualizaci najdete na následující webové stránce: https://support.apple.com/HT201222

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim