reklama

TOP 3 Xiaomi vysavače, které jsou nyní v akci! sponzorovaný článek

TOP 3 Xiaomi vysavače, které jsou nyní v akci! [sponzorovaný článek]
2020-02-24T19:00:24+02:00
• 24. 2. 2020

Xiaomi Viomi V2 Pro je perfetkním chytrým vysavačem

Tento malý vysavač od společnosti Xiaomi nabízí hned několik funkcí. Jednou z nich je například jak schopnost vysávat, tak vytírat podlahu. Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 2100 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Nebyl by to ale chytrý vysavač, kdyby se nedal ovládat pomocí smartphonu. Proto, krom standardní navigační výbavy, jako jsou senzory pro mapování okolí, které vysavači pomáhají navigovat se po místnostech, je zde i možnost kontroly přes telefon. Konkrétně si tak můžete třeba navolit, kde zrovna chcete, aby vysavač vysával. Můžete ho také pomocí mapy vašeho domu/bytu navést na konkrétní místo, které chcete vysát.

Xiaomi Viomi V2 Pro

Vysavač samotný má kapacitu baterie 3 200 mAh, díky které může vydržet na jedno nabití až 2,5 hodiny při vysávání plochy o velikosti 250 m². Vysavač je také schopen vystoupat po předmětech až do výšky 2 centimetrů, takže se nemusíte bát, že by se nedostal přes práh místnosti. Je také vybaven senzory pro prevenci pádu ze schodů, je schopen sám najít dokovací stanici při nízké úrovni baterie, a dokáže dokonce rozpoznat, o jaký terén se jedná, a jakou vysávací metodu má použít.

Pokud si tento krásně chytrý a praktický vysavač chcete pořídit, můžete tak učinit na webu Geekbuying. Zde se cena pohybuje za 10 101 Kč, ALE, pokud použijete náš odkaz, můžete jej získat za 8 560 Kč, což už je více než dobrá cena. Navíc jej můžete zakoupit z evropského skladu, tudíž se k vám vysavač dostane maximálně do 5 dnů. Kupujte ZDE.

Mijia 1S: Nejen skvělý vysavač

Automatický robotický vysavač Mijia toho opravdu umí hodně. Ve skutečnosti se nejedná pouze o vysavač, ale zařízení perfektně zastoupí funkci mopu! Není tedy problém s tímto jedinečným robotem, jak vysát, tak i vytřít. To umožňuje vestavěná mechanická nádrž na vodu.

Díky 13 hi-endovým senzorům automaticky uklidí vše a nezanechá ani žádné rohy znečištěnými. Ani nábytek pro něj není žádnou překážkou a vzhledem k jeho nízké výšce se dostane opravdu kamkoliv. Celou místnost si chytře zmapuje, atak se nemusíte bát, že by vysavač od Xiaomi někde uvíznul nebo spadl. Schody jednoduše rozpozná. Co se pak týče krytů na kabely, které se vyskytují na zemi, ty je vysavač schopen také bez problémů přejet.

Xiaomi Mijia 1S Xiaomi Mijia 1S

Zařízení je natolik chytré, že je dokonce schopno rozpoznat druh povrchu a dle toho (pokud se jedná např. o koberec) zesílit sílu vysávání. Výrobce zaručuje vysokou sílu a účinnost, takže robot Xiaomi Mijia 1S opravdu uklidí vše, i ty nejodolnější nečistoty. Pokud dochází baterie, vysavač se jednoduše vrátí do svého doku a sám se nabije. Jeho 5200mAh baterie však zaručuje velikou výdrž.

Samotná údržba zařízení od Xiaomi je velmi jednoduchá. Filtry lze jednoduše omýt a kartáče očistit. Nabíjení je pak zajištěno automaticky, jak jsem zmínil. Díky aplikaci na vaše chytrá zařízení můžete sledovat pohyb přístroje a manuálně mu přikázat, kde má uklidit. Samotnou cestu pak lze naplánovat dopředu. Dle ní se pak Mijia od Xiaomi chytře řídí.

Originální Xiaomi Mijia 1S na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Geekbuying bude po dobu prvního týdne jen za 9 724 Kč. Že to stále není dost dobré? Zadejte náš kupón MIJIA1S322 a zaplatíte jen 7 500 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi Dreame V9 aneb kouzelník pro vaši domácnost

Zahraniční server Geekbuying nabízí hned několik nejlepších chytrých vysavačů od Xiaomi, a to za nejnižší cenu. My vám doporučujeme zlatou střední cestu, za kterou zaplatíte nejen nízký peníz, ale také dostanete nadprůměrnou kvalitu.

Xiaomi Dreame V9

Ruční vysavač od společnosti Xiaomi nabízí hned několik funkcí. Jednou z nich je například jak schopnost vysávat, tak vytírat podlahu. Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 2000 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Originální Xiaomi Dreame V9 na českých e-shopech prozatím neseženete. U internetového obchodu Geekbuying bude po dobu prvního týdne jen za 8 322 Kč. Že to stále není dost dobré? Pokud zadáte náš kupón GKBV9198, zaplatíte jen 4 595 Kč! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim