reklama

Realme 6i začíná o sobě dávat vědět

Realme 6i začíná o sobě dávat vědět
2020-02-28T16:53:44+01:00
• 29. 2. 2020

Zdroj: Realme.com/in

Čínská společnost Realme pomalu sbírá potřebné certifikace k novému modelu s označením 6i, přestože předchozí generace byla oficiálně odhalena teprve začátkem ledna tohoto roku. Telefon skrývající se zatím pod kódovým označením RMX2040 o sobě prozrazuje první prvky ze seznamu specifikací a chystaná novinka oproti původnímu Realme 5i bude daleko lépe vybavená.

Již brzy na pultech

Nejvíce informací prozradil certifikační proces u amerického úřadu FCC, kde byl zjištěn 5 000mAh článek baterie s podporou rychlého 18W nabíjení. Současný model umí pouze 10W nabíjení, přičemž další novinkou je přítomné USB typu C vedle 3,5mm jacku pro sluchátka. Hlavní objektiv fotoaparátu nabídne maximální rozlišení 48 MPx a tím rozhodně strčí do kapsy 12MPx snímač u Realme 5i. Dále nelze přehlédnout ani LED blesk nebo snímač otisků prstů.

Výpis uzavírá softwarová platforma ColorOS ve verzi 7.0, funkce dual-SIM, podpora LTE sítí, Bluetooth 5.0. Stejné rozměry konstrukce naznačují nasazení totožného 6,52palcového displeje s HD+ rozlišením a „Waterdrop“ vyřezem. Opět by mělo jít o cenově dostupného zástupce, který bude k dispozici ve více barevných variantách než předchůdce. Datum představení či prodejní cena není do dnešního dne upřesněna.

Zdroj obrázků: FCCID.io

Zdroje: gsmarena.com, fccid.io

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim