reklama

Čínský úřad otestoval novinku od Huawei pro nenáročné

Čínský úřad otestoval novinku od Huawei pro nenáročné
2020-02-28T16:54:32+02:00
• 29. 2. 2020

Zdroj: CNBC.com

Rovnou dva čínské úřady měly možnost vyzkoušet mobilní novinku skrývající se pod kódovým označením MED-AL00 od společnosti Huawei. Potřebnou certifikaci již vydal jak úřad TENAA, tak i CCC. K oběma se zároveň přidal i známý benchmark Geekbench. Díky několika nezávislým zdrojům můžeme dát dohromady základní výbavu, která předvídá příchod zařízení zapadající do segmentu střední třídy.

Nemastný, neslaný

Přední část údajně disponuje 6,3palcovým displejem s výřezem ve tvaru padající kapky, pod nímž poběží osmijádrový procesor Helio P35 běžící pod taktovací frekvencí 2,3 GHz a 4GB operační paměť RAM. Velikost interního úložiště není známa, ale 64 GB by mohlo být reálných.

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: Gizmochina.com

Celkovou výdrž bude řídit článek baterie o velikosti 5 000 mAh s podporou technologie rychlého 10W nabíjení. Následně zveřejněná fotografie mu vzadu připisuje dva objektivy fotoaparátu, LED blesk a naopak vylučuje skener otisků prstů. Uživatelským prostředím má doprovázet operační systém Android v nejnovější verzi 10.

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: Gizmochina.com

K oficiálnímu představení může dojít někdy během příštího měsíce. Doufejme, že do té doby firma Huawei ještě upustí nějaké upřesňující informace včetně skutečného názvu.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat