reklama

Powerbeats 4 poprvé zachyceny

Powerbeats 4 poprvé zachyceny
2020-02-28T16:51:01+02:00
• 29. 2. 2020

Zdroj: MacRumors

Společnost Apple podle všeho obdržela speciální certifikaci od FCC pro bezdrátová sluchátka Powerbeats 4. Ve zveřejněném dokumentu jsou sluchátka označována jako A2015. V regulačních dokumentech je ale model popsán jako Power Beats Wireless. S největší pravděpodobností by se tak mělo jednat o zmíněné Powerbeats 4. 

Powerbeats 4 možná dorazí v březnu

Sluchátka by podle dostupných informací měla podporovat hlasovou asistentku Siri, kterou bude možné aktivovat vyslovením fráze „Hey, Siri“. Samozřejmě by se mělo jednat o aktualizovanou verzi současné generace Powerbeats 3 s čipem H1. Právě díky tomuto čipu lze používat Siri pro čtení zpráv a dalším úkonům. 

Powerbeats 4

Zdroj: MacRumors

Společnost Apple již letos vydala zcela bezdrátová sluchátka Powerbeats Pro s podporou Siri. Ta jsou v prodeji za 6 699 Kč. V případě Powerbeats 4 by se ale jednalo o sluchátka, kde by každé sluchátko bylo propojeno kabelem, tak jako u Powerbeats 3. Současný model je v prodeji za 5 499 Kč. 

Powerbeats 4

Zdroj: MacRumors

Pokud FCC zveřejní dokumentaci, většinou se jedná o finální produkt. To znamená, že se zařízení dostane do prodeje v průběhu několika týdnů až měsíců. Je možné, že nová sluchátka budou oznámena pouze tiskovou zprávou, případně je Apple představí na březnové konferenci. Právě na té bychom měli být svědky nového iPhone SE 2 (iPhone 9), nových MacBooků a iPadů.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim