reklama

Oppo Watch poprvé na fotografii

Oppo Watch poprvé na fotografii
2020-02-28T19:30:14+02:00
• 28. 2. 2020

Zdroj: Oppo

Společnost Oppo podle všeho pracuje na svých vůbec prvních chytrých hodinkách (Oppo Watch ?). Oficiální název produktu je v současné době neznámý, ovšem hodinky by mohly dorazit už 6. března. Výrobce by novinku mohl na trh uvést vedle Find X2 a Find X2 Pro. 

Oppo Watch už v březnu

Podoba údajných chytrých hodinek se nyní objevila i na serveru Weibo. Jak si můžete všimnout na přiloženém snímku níže, zařízení by mohlo nabídnout úžasně zakřivený displej. Oppo Watch (údajný název) budou vybaveny hyperboloidním OLED panelem, který je zakřiven až k okrajům. 

Oppo Watch

Zdroj: gizmochina.com

Chytré hodinky od firmy Oppo by mohly vypadat podobně jako Apple Watch. Zveřejněný snímek také zachycuje část systému Nastavení, přičemž v pravém horním rohu se nachází aktuální čas. Velmi dobře viditelný je ale také řemínek. Zdá se totiž, že by se mohlo jednat o silikonový pásek. S největší pravděpodobností by ale hodinky měly dorazit i v kožené variantě. 

Na pravé straně zařízení se nachází také dvě plochá tlačítka. Pravděpodobně půjde o tlačítka pro ovládání uživatelského rozhraní a dalších funkcí. V současné chvíli nejsou k dispozici žádné další informace o specifikacích. Otázkou také je, zda výrobce bude používat platformu Android Wear. Nicméně, hodinky by měly dorazit už 6. března. Uvidíme tedy, zda je firma skutečně představí.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat