reklama

iPad Pro bude mít více fotoaparátů

iPad Pro bude mít více fotoaparátů
2020-02-28T16:51:20+02:00
• 29. 2. 2020

Zdroj: OnLeaks

Velice populární leaker Ben Gesking na svém Twitteru sdílel fotografii zachycující budoucí iPad Pro. Tato zachycená nová generace by podle všeho mohla dorazit už v první polovině letošního roku. 

iPad Pro může nabídnout nové fotoaparáty

Jak si můžete z níže přiloženého snímku všimnout, v horním rohu se nachází čtvercový výřez. To naznačuje přítomnost stejného počtu fotoaparátů, jako v případě iPhone 11 Pro či iPhone 11. Na zadní straně ochranného obalu je také vidět otvor pro mikrofon, mezery pro tlačítka a port USB-C. Samotný design však plně vychází ze současné generace a právě již zmíněné moduly fotoaparátu na zádech má být největší změna. Rozměry menšího modelu s úhlopříčkou 11 palců mají být 48 x 178,6 x 5,9 mm (7,8 mm v místě fotoaparátu).

iPad Pro

Zdroj: Ben Geskin

Dle informací od zdroje však zatím není jasné, zda budou záda z hliníku jako současná generace nebo jestli Apple použije sklo. Použitím skla by výrobce umožnil integraci bezdrátového nabíjení.

iPad Pro

Zdroj: Ben Geskin

Tři fotoaparáty na zádech budou pravděpodobně stejné jako v současných iPhonech 11 Pro (recenze). Na druhou stranu dřívější spekulace hovořila o integraci tzv. time-of-flight (ToF) snímače pro pokročilé 3D snímání hloubky. To se ale možná nejdříve objeví v další generaci iPhonů příští rok na podzim. Nové iPady Pro mají být představeny již v první polovině roku, jako možné období představení se jeví březen 2020. Použitým procesorem bude pravděpodobně čip Apple A13X, tedy o něco málo výkonnější hnací motor iPhonů 11.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim