reklama

OneNote pro Android má Dark Mode

OneNote pro Android má Dark Mode
2020-02-28T16:52:47+02:00
• 29. 2. 2020

Grafika: Dotekomanie.cz

V květnu jsme vás informovali, že aplikace OneNote získává tmavý režim nazvaný jako Dark Mode, ale novinka byla k dispozici jen testerům v rámci programu Insiders. Nedávno se ukázalo, že nový režim je k dispozici pro některé uživatele beta verze aplikace pro Android. Nyní nastal den D. 

OneNote přináší novinku v podobě tmavého režimu

Společnost Microsoft oznámila, že tmavý režim se nyní bude rozšiřovat pro všechny uživatele operačního systému Android. OneNote aplikace, která je dostupná nejen pro Android telefon, ale i tablety, tak bude podporovat velmi populární Dark Mode. S touto novinkou přichází také několik dalších vylepšení.

OneNote

Zdroj: AndroidCentral

Tmavý režim je poměrně jednoduchý. Můžete jej aktivovat v nastavení aplikace, přičemž následně budete vyzváni k ukončení aplikace. Jakmile ji znovu spustíte, nový motiv bude aktivován. Vzhled aplikace ale lze také nastavit tak, aby odpovídal systémovému nastavení. Podporuje rozhraní na šířku či výšku, včetně samotných stránek poznámkového bloku, tmavě šedé barvy namísto bílé, a záhlaví se změní na černou místo fialové. 

Microsoft nyní přidal možnost pro změnu pořadí oddílů, což znamená, že stránky i oddíly bude možné libovolně posouvat. Bylo také přidáno nové gesto, jenž vám veškeré poznámky synchronizuje – stačí přejet prstem směrem dolů. Nová aktualizace by měla být k dispozici v průběhu příštích týdnů. 

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim