reklama

Chytré hodinky a náramky Amazfit od Xiaomi nyní v akci na Gearbestu sponzorovaný článek

Chytré hodinky a náramky Amazfit od Xiaomi nyní v akci na Gearbestu [sponzorovaný článek]
2020-02-29T10:00:56+02:00
• 29. 2. 2020

Zdroj: Gizmochina

Dnes si představíme tři velmi pěkné chytré hodinky AMAZFIT od společnosti Huami, kterou vlastní přímo Xiaomi. Nejlevnější představovaný model začíná již na cenovce mírně přesahující tisícovku. Nejvyšší model pak nabízí naopak krásný velký AMOLED displej a přesto jeho cenovka nikoho moc neurazí. Dnešní modely pak můžete zakoupit na Gearbest.com.

Xiaomi Amazfit A1608 Bip

První model je již vcelku známý a jeho dominantou je 1,28″ hranatý displej. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 190 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 4 měsíce, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času.

Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP68 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Amazfit přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

Xiaomi Amazfit Bip kupujte nyní ZDE za cenu 1581 Kč

Xiaomi Amazfit Pace

Amazfit Pace vás zaujmou nejen svým jednoduchým a krásným konstrukčním zpracováním, ale také svou velmi nízkou cenou. Ve výsledku je právě cena hlavním tahákem potenciálních zákazníků. Jedná se o hodinky vhodné pro sportovce, neboť disponují hned několika funkcemi.

Chytré sportovní hodinky nabízí malý kulatý a dotykový displej podporující gesta. Srdcem celého zařízení je samozřejmě operační paměť s kapacitou 512 MB. Pro uložené soubory a další dokumenty vám vřele poslouží vnitřní úložiště s kapacitou 4 GB.

Xiaomi Amazfit Pace kupujte ZDE nyní za 1920 Kč

Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP67 zaručující 100 % vodotěsnost. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Xiaomi Amazfit GTS

Amazfit GTS je nejnovější a zároveň nejhezčí model v dnešním výběru. Základem je 1,65palcový AMOLED displej s rozlišením 442 x 348 pixelů a zkřivené 2.5D sklo chrání Gorilla Glass 3, které bylo vsazené do ocelové konstrukce. Silikonový pásek má šířku 20 mm. Uvnitř běží vlastní uživatelské rozhraní, jehož součástí bude postupně až 100 druhů ciferníků nebo možnost sledování 12 různých sportovních aktivit.

Snímač tepové frekvence BioTracker PPG dokáže být v nepřetržitém provozu a navíc listopadová aktualizace jej rozšíří o sledování srdeční arytmie. Baterie s kapacitou 220 mAh slibuje výdrž v rozmezí 25 hodin – 46 dnů dle způsobu používání.

Huami Amazfit GTS

Samotné nabití do 100 % trvá 2 hodiny. Specifikace uzavírá modul GPS, GLONASS, funkce Bluetooth 5.0, technologie NFC či vodotěsnost do 50 metrů. V prodeji pak hodinky jsou v šesti barevných provedení (béžová, černá, červená, modrá, růžová, šedá).

Xiaomi Amazfit GTS kupujte ZDE nyní za 3162 Kč

Xiaomi Amazfit GTS příslušenství

Pokud již chytré hodinky výše vlastníte, jistě by se vám hodily jiné pásky. V obchodě Gearbest jich naleznete také dost. Níže vždy pod obrázkem naleznete odkaz na daný pásek. Jejich cenovka je velice příznivá a pohybuje se od 50 do 100 Kč.

Žlutý silikonový pásek kupujte ZDE za 51 Kč

Modrý silikonový pásek kupujte ZDE za 72 Kč

Nylonový černý (další barvy v odkazu) kupujte ZDE za 109 Kč

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat