reklama

Nubia Red Magic 5G nabídne až 16 GB RAM

Nubia Red Magic 5G nabídne až 16 GB RAM
2020-02-07T09:40:03+02:00
• 7. 2. 2020

Očekává se, že nadcházející telefon Nubia Red Magic 5G nabídne zbrusu nový displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. To ale není vše. Novinka totiž nabídne mnohem více funkcí. Pojďme si je společně představit. 

Nubia Red Magic 5G poprvé podrobně

Podle posledních informací se zdá, že novinka v podobě Nubia Red Magic 5G nabídne displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. Kromě toho by mělo být k dispozici také 80W rychlé nabíjení, včetně podpory nejmodernějších 5G sítí.

 Nubia Red Magic 5G

Nyní se ale dostavila další zpráva. Podle ní bude telefon nabízet velikost operační paměti až 16 LPDDR5 RAM. Kromě toho by zařízení mohlo nabídnout vzduchem chlazené řešení pro rychlé nabíjení. Zahraniční média dále objasňují, že toto nabíjecí řešení bude záviset na vestavěném chladícím ventilátoru, který při rychlém nabíjení zabrání přehřátí telefonu. Red Magic 5G bude během nabíjení automaticky sledovat teplotu, přičemž ventilátor zapne ve chvíli, kdy bude třeba snížit povrchovou teplotu. Výsledkem pak bude kratší doba nabíjení a nižší odvod tepla během nabíjecích cyklů, což by mělo být prospěšné pro dlouhodobé zdraví článku baterie.

Kromě nové operační paměti a podrobností o bezdrátovém nabíjení bylo mimo jiné zjištěno, že telefon nabídne trojici zadních fotoaparátů, včetně 64megapixelobého senzoru typu Sony IMX686. V současné chvíli ještě nevíme, kdy bude telefon oficiálně představen.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim