reklama

Instagram deaktivovaným účtům přináší řešení v aplikaci

Instagram deaktivovaným účtům přináší řešení v aplikaci
2020-02-15T19:30:48+02:00
• 15. 2. 2020

Nechat si hacknout nebo deaktivovat účet na sociální síti Instagram není v současné době těžké. Deaktivovat vám jej může hacker kvůli špatnému heslu a firma vám účet může pro změnu sama zrušit. Tohle se poslední dobou dělo hlavně kvůli nedostatečné transparentnosti, což se o Instagramu moc dobře ví. Dobrou zprávou ale je, že se společnost snaží celý proces pro opětovné povolení zjednodušit. 

Instagram lépe pracuje s deaktivovanými účty

Cílem posledních změn aplikace je lépe informovat uživatele o deaktivaci účtu. „Support Requests“ je zbrusu nová funkce, prostřednictví které Instagram uživateli ukazuje stav jeho odeslaných reportů a jejich historii. Reporty v tomto případě znamenají zprávy, které uživatel může poslat při blokaci příspěvku či jiného účtu. Tato funkce je ale o něco složitější, protože v praxi umožňuje skutečně ignorovat, blokovat, omezit nebo zrušit sledování profilů a jejich obsah nahlásit. 

Instagram

Kromě toho Instagram nyní nabízí tlačítko „Požádat o kontrolu“. Pokud na ni uživatel klepne, bude společnost vyzvána k tomu, aby se na nahlášený příspěvek/profil znovu podívala. Podle oficiální tiskové zprávy bude tato funkce k dispozici všem uživatelům v následujících týdnech. Pokud se vám stane, že váš profil někdo nahlásí, případně některý z příspěvků, a Instagram váš účet deaktivuje, můžete nyní se společností komunikovat přímo v aplikaci.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim