reklama

Facebook Dating míří do Evropy

Facebook Dating míří do Evropy
2020-02-15T18:05:54+02:00
• 15. 2. 2020

Přáli jste si někdy, aby vám Facebook ukázal, kdo je pravděpodobně vaše životní láska? Pak už letos tuto možnost budete mít. Sociální síť Facebook totiž na své vývojářské konferenci F8 2019 oznámila Facebook Dating.

Facebook Dating konečně v Evropě

Jedná se o novou funkci, jež vám umožní používat Facebook Dating k vyjádření zájmu o někoho z přátel. Sociální síť prohlásila, že uživatelé mají stále větší zájem zjistit, zda mají ve svém okruhu přátel někoho, s kým sdílí stejné sympatie. 

Facebook Dating

Nová funkce vám umožní vybrat z až devíti přátel na Facebooku, kteří vás mohou nějakým způsobem zaujmout. Pokud navíc budou ve službě připojeni, dostanou ihned oznámení o tom, že se vám daná osoba líbí. Je to velmi jednoduché, ovšem i v tomto případě platí, že sympatie musí být vzájemné – jako na Tinderu či Badoo. Facebook navíc zdůrazňuje, že pokud do svého „zamilovaného“ seznamu vložíte uživatele, který nebude sdílet stejné sympatie (nebudete mít takzvaný match), nikdo se o tomto označení nikdy nedozví.

Facebook Dating

Zajímavá funkce ale nabrala na zpoždění, protože původně měla být k dispozici koncem loňského roku. Dle zahraničních médií ale bude uvedena do provozu od 14. února, přičemž k dispozici bude i v Evropě. Nová funkce bude samozřejmě součástí mobilní aplikace pro Android a iOS. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim