reklama

Chytré hodinky nyní v akci od 248 Kč! sponzorovaný článek

Chytré hodinky nyní v akci od 248 Kč! [sponzorovaný článek]
2020-02-11T19:46:37+02:00
• 10. 2. 2020
2

Chytré hodinky za pakatel

Čínská společnost přinesla zajímavý kompromis v podobě chytré hodinky X10, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. X10 hodinky vás vyjdou na pouhých 248 Kč.

Ve své podstatě se jedná o klasické hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že X10 disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Společnost v tomto případě implementovala broušený kov, prvotřídní krycí sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

chytré hodinky

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin, což je super. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. X10 se připojují přes Bluetooth 4.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelný jeden týden!

Za toto vše přitom zaplatíte 248 Kč. Obchod Gearbest kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. S nákupem si ale musíte pospíšit, jelikož akce je limitována jak časově (jen do konce týdne), tak i množstvím. Zbývá jen něco málo přes 100 kusů a skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

KOSPET Prime v akci za pakatel!

Chytré hodinky KOSPET Prime na trh přichází s malým 1,6palcoým IPS TFT displejem. Zobrazovací panel pak chrání krycí sklo Corning Gorilla Glass 3. Výrobce samozřejmě nezapomněl implementovat ani vodotěsnost, respektive hodinky disponují certifikací 5 ATM.

chytré hodinky

Mezi další vychytávky pak patří například NFC, prostřednictvím kterého budete moci využívat platebních služeb. Zapomenout nemůžeme zmínit ani 12 různých sportovních aktivit, GPS + GLONASS, senzor tlaku vzduchu, BioTracker PPG pro nepřetržité sledování srdce, celodenní sledování zdraví, analýzu spánku a další. 

Kromě toho KOSPET Prime nabízí automatickou funkci pro sledování arytmie (včetně fibrilace síní) v srdci. Zajímavostí je, že hodinky na jedno nabití vydrží až neuvěřitelné čtyři dny při běžném používání. 

Originální KOSPET Prime je internetového obchodu Gearbest po dobu jednoho týdne jen za 4 396 Kč. Pokud ale použijete náš odkaz, zaplatíte jen 3 298 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Lukáš Pohlídal

11. 2. 2020, 19:41
Android aplikace

K tomu prvotřídní safírové sklo, chachá ja snad umřu :-))

pan nasrany

11. 2. 2020, 19:17

Mohu vědět kdo u vás přišel na to, že se hodinky X10 připojují k telefonu prostřednictvím, podle vás, nejnovější verzí Bluetooth 5.0 ??? To neumíte ani přepsat text, co třeba Ctrl + C a pak Ctrl + V ???

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim