reklama

Wristbuds aneb jak sluchátka vložit do hodinek

Wristbuds aneb jak sluchátka vložit do hodinek
2020-02-10T18:00:43+02:00
• 10. 2. 2020

Často komplikované přenášení nabíjecího pouzdra pro bezdrátová sluchátka řeší nejnovější projekt přes crowdfundingovou kampaň u Kickstarteru, který již stihl více než dvojnásobně překonat vytyčený cíl 5 000 dolarů. Chytré hodinky nesoucí název Wristbuds v sobě ukrývají sluchátka, ovšem nad kvalitou zpracování obou zařízení bychom mohli dlouze polemizovat.

Svůj účel splní

Dotykový TFT displej s úhlopříčkou 1,14 palce a rozlišením 240 x 135 pixelů pohání 140mAh baterie, která vydrží až 4 dny při běžném používání. Výrobce u sluchátek sice udává kapacitu baterie 26 mAh, ale nevyjádřil u nich přesnou výdrž. Sluchátka se můžou pochlubit funkcí potlačení okolního šumu nebo bez ohledu na způsob sportování by neměla vypadnout z ucha.

Mezi hlavní funkce hodinek patří krokoměr, snímač tepové frekvence, monitoring spánkové aktivity, spálených kalorií, sportovních aktivit či MP3 přehrávač pro 1 000 skladeb za příplatek 30 dolarů. I když maloobchodní cena bude stanovena na 149 dolarů (tj. cca 3 409 Kč), tak ještě do konce rozběhnuté kampaně je pořídíte za výhodnějších 79 dolarů (tj. cca 1 807 Kč). Avšak bez MP3 přehrávače, za něhož si musíte připlatit dalších 30 dolarů (tj. cca 686 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat