reklama

Chytré hodinky nově v obchodech – Technaxx, VeryFit, CANYON

Chytré hodinky nově v obchodech – Technaxx, VeryFit, CANYON
2020-02-18T15:00:21+02:00
• 18. 2. 2020
1

Již nějakou dobu u nás najdete poněkud unikátní seriál na českém trhu, který se věnuje novým smartphonům u českých prodejců. Díky monitorování trhu se tak mnohdy u nás dozvíte o mobilech, které ještě ani nebyly představeny, ale již se naskladňují u prodejců. Rozšířili jsme náš systém o vyhledávání chytrých hodinek a máme zde první data týkající se českého trhu.

Níže jsou uvedeny chytré hodinky, které se prvně objevily v jednom nebo více obchodech, a jsou tedy poprvé dostupné na českém trhu.

Předchozí díl: Chytré hodinky nově v obchodech – Move 4, Printwell, Mont Blanc

Technaxx TX-SW3HR

Za chytré hodinky nemusíte utratit mnoho peněz, ale na druhou stranu musíte počítat s omezením. Příkladem jsou hodinky Technaxx TX-SW3HR v hodnotě dvou tisíc korun. Nabízí GPS, Bluetooth 4.0, senzor srdečního tepu a výdrž až 20 dnů, přičemž pohotovostní režim se dle výrobce pohybuje kolem 50 dnů. Na druhou stranu bude závislý jen na podporu aplikace bez možnosti instalace aplikací z Obchodu Play.

HEUREKATechnaxx TX-SW3HR na Heureka.czTechnaxx TX-SW3HRCena od 2 095 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

VeryFit ID205L

Pokud se vám líbí hodinky od Applu, ale nechcete utrácet, najdete na trhu velmi podobné chytré hodinky za zlomek ceny. Samozřejmě nelze očekávat to samé jako od hodinek z vyšší cenové hladiny. VeryFit ID205L nabízí senzor srdečního tepu, podporu základních notifikací, Bluetooth 4.0 či několik fitness funkcí.

HEUREKAVeryFit ID205L na Heureka.czVeryFit ID205LCena od 1 490 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

CANYON Oregano Smartwatch 43 mm

U hodinek do dvou tisíc korun zůstaneme. Model CANYON Oregano Smartwatch 43 mm nabízí poměrně standardní funkce v rámci notifikací, ovládání médií a foťáku, vyšší odolnost, senzor srdečního tepu nebo výdrž na jedno nabití až 5 dnů, přičemž pohotovostní režim se pohybuje kolem 30 dnů.

HEUREKACanyon Oregano Smartwatch 43 mm na Heureka.czCanyon Oregano Smartwatch...Cena od 1 399 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

CANYON Sammy Kids Watch

Na českém trhu se čím dál více začínají objevovat i chytré hodinky pro děti. CANYON Sammy Kids Watch láká na možnost využívání 2G sítě, takže se jedná v podstatě o malý telefon s omezenými funkcemi. Nabízí se SOS tlačítko, svítilna, vyšší odolnost nebo dokonce hypoalergenní materiál.

HEUREKACANYON Sammy Kids Watch na Heureka.czCANYON Sammy Kids WatchCena od 690 KčHlídat cenu (jen pro přihlášené)

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Hakus von Tyros

18. 2. 2020, 15:37
Android aplikace

Proč si kupovat „Pendlovky“ = nástěnné hodiny s kyvadlem a pružinou.
Juj.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim