reklama

Apple možná přinese AirPods Pro Lite

Apple možná přinese AirPods Pro Lite
2020-02-17T08:00:32+02:00
• 17. 2. 2020

Zahraniční servery DigiTimes a MacRumors otevřely velké téma kolem novinek, které v letošním roce přinese společnost Apple. Obě stránky získávají zprávy od zdrojů napojených na dodavatelský řetězec a zdá se, že bychom se mohli dočkat drobného rozšíření nabídky u bezdrátových sluchátek AirPods. Navíc k nim připojí novou generaci iPhonu, iPadu, hodinek Watch a v neposlední řadě také počítačů Mac.

Ještě v plenkách

Za výrobu sluchátek AirPod Pro Lite by se měli postavit partneři z Tchaj-wanu, kteří budou v současné době více využívání pro výrobu zařízení s nakousnutým jablkem, protože probíhající epidemie v Číně výrazně ovlivňuje výrobu Apple produktů. Každopádně žádné bližší informace týkající se připravovaných sluchátek nejsou k dispozici a visí velký otazník nad tím, zda kalifornský gigant vůbec poprvé půjde cestou neobvyklého označení Lite.

Na trůnu momentálně sedí AirPods Pro, mezičlánkem jsou sluchátka AirPods 2 s pouzdrem podporující bezdrátové nabíjení a základní potřeby má uspokojovat AirPods 2 vybavená standardním pouzdrem. Daleko větší smysl by dávalo, kdyby třetí generace sluchátek AirPods byla jen ukrývána pod přívlastkem Pro Lite. Avšak až nejbližší týdny či měsíce přiblíží celé nasměrování produktové řady.

Zdroje: phonearena.com, macrumors.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim