reklama

WiFi alarm za 908 Kč ochrání vaší domácnost! sponzorovaný článek

WiFi alarm za 908 Kč ochrání vaší domácnost! [sponzorovaný článek]
2020-01-09T11:29:46+02:00
• 9. 1. 2020
2

Velké technologické společnosti se posledních několik let věnují hlavně bezpečnosti svých zařízení, aby dokázaly ochránit své uživatele před různými hackery a podobně. V současné chvíli ale také frčí chytrá domácnost, která také má co nabídnout. Ovšem snad nejdůležitějším aspektem v rámci chytré domácnosti je bezpečnost. A právě na jedno zabezpečovací zařízení máme nyní slevu. 

WiFi alarm pro ochranu vaši domácnosti

Jedná se o chytré WiFi zařízení, které detekuje pohyb potenciálního zloděje ve vaší domácnosti či kdekoliv jinde. K dispozici je mobilní aplikace, prostřednictvím které si můžete zařízení manuálně nastavit. Skvělé na tomto zařízení je, že podporuje různé typy ohlášení narušitele. 

Tak například si můžete zvolit, jakým způsobem vám zařízení oznámí, že je váš pozemek v nebezpečí – SMS zprávou či oznámením přes aplikaci. Další zajímavostí je, že WIFI GSM Alarm System je kompatibilní s chytrými asistenty, jako je Google Assistant, Alexa či Siri. V případě, že se zařízení detekuje cizí pohyb, automaticky se spustí alarm o hlasitosti 85db.

Zahraniční internetový obchod eBay nabízí skvělý balíček, ve kterém najdete hlavní Alarm panel, senzor dveří / okna, senzor pohybu a bezdrátový ovladač. To vše jen za 908 Kč. Jestliže tedy chcete mít co nejvíce bezpečnou domácnost, může se vám tento kousek hodit. Za 908 Kč jej pořídíte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Sorry jako, ale ten váš odkaz na ibchod NEFUNGUJE !!!

Zdeněk Koutský

10. 1. 2020, 12:23

Dobrý den,

funguje

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim