reklama

Twitter nabízí více než srdíčka v chatu

Twitter nabízí více než srdíčka v chatu
2020-01-23T08:00:54+02:00
• 23. 1. 2020

Grafika: The Verge

Sociální síť Twitter se do jisté míry snaží držet svého původního konceptu krátkých zpráv, byť třeba došlo na zdvojnásobení délky možných znaků. Dlouho jsme doufali, že se například dočkáme možnosti editování zveřejněných zpráv, ale to se podle posledního prohlášení jen tak nestane. Místo toho jsme se dočkali rozšíření, ale je otázkou, jestli někdo používá dosavadní řešení.

Twitter a více než srdíčka

Síť Twitter používá ikonu srdíčka jako označení oblíbených příspěvků, zejména v té veřejné části, ale v chatu, respektive v přímých zprávách mezi uživateli, mají o něco jiný význam. Zde by se tato funkce dala hodnotit, že označuje radost nebo oblibu zaslané zprávy. Zřejmě to nestačí a dočkali jsme se rozšíření.

Nově v přímých zprávách (DM) mají uživatelé možnost označit přijatou zprávu několika reakcemi. Samozřejmě zde zůstává srdíčko, ale dále zde máte plamínek, palce a tři základní emoji. K vyvolání této nabídky není zapotřebí držet prstem na ikoně přidání reakce, stačí jen na ni kliknout. Při podržení spíše vyvoláte vybrání příspěvku.

Novinka by měla být k dispozici již nyní v aplikacích pro Android a iOS. Sociální síť Twitter na ní upozornila skrze jeden ze svých příspěvků. Jedná se o drobné vylepšení, ale je otázkou, jestli bude mít nějaký dopad.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim