reklama

Redmi pracuje na prvních chytrých hodinkách

Redmi pracuje na prvních chytrých hodinkách
2020-01-29T13:30:56+02:00
• 29. 1. 2020

Čínská společnost Xiaomi uvedla své první chytré hodinky v průběhu minulého roku. Tenkrát se jednalo o produkt pod názvem Mi Watch, což je až do očí bijící klon Apple Watch s WearOS a MIUI. Na tom ale není nic špatného, vždyť kopírováním se výrobce několikrát v minulosti chlubil. Nesmíme ale zapomenout ani na dílčí značku společnosti, kterou je Redmi. Právě ta nyní také pracuje na svých hodinkách. 

Redmi může představit své první hodinky

Zahraniční server FoneArena si všiml dokumentace pro chytré hodinky Redmi, a to na webových stránkách Bureau for Indian Standards (BIS). Dle dostupných informací budou nové hodinky nést modelové označení HMSH01GE. V současnosti nejsou k dispozici žádné podrobnosti. Přesto skutečnost, že zařízení bylo omylem uvedeno online, naznačuje, že se produkt na trh dostane velice brzy. S největší pravděpodobností ale nové hodinky pod názvem Redmi Mi Watch nabídnou operační systém WearOS s nadstavbou MIUI. 

Redmi

Například model Xiaomi Mi Watch nabídl 1,78palcový kulatý AMOLED displej, senzor pro srdeční frekvenci, 4G připojení, Wi-Fi, NFC a Bluetooth. Mezi další specifikace patřil procesor Snapdragon Wear 3100, 1 GB RAM, 8 GB vnitřní úložiště a 570mAh baterie. 

Doufejme, že hodinky Redmi Mi Watch budou alespoň z poloviny tak dobré a zajímavé, jako Apple Watch, potažmo Xiaomi Mi Watch. 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim