reklama

Hospodářské noviny mají nové aplikace pro Android a iOS

Hospodářské noviny mají nové aplikace pro Android a iOS
2020-01-18T14:00:26+01:00
• 18. 1. 2020

Na české scéně nenajdete mnoho aplikací redakcí pro smartphony, proto jakákoliv novinka je značně viditelná. Nyní došla řada na Hospodářské noviny. Ty již mají dlouhou dobu aplikace pro Android a iOS, ale jsou již staršího data. Navíc jejich hodnocení není nikterak závratné. Na Androidu má aplikace pouze 1,6 hvězdičky (z pěti) a na iOS 2,7. Zřejmě přišel čas na novou technologii a možnosti a Hospodářské noviny mají zcela nové aplikace pro obě platformy.

Hospodářské noviny pro Android a iOS

Oproti předchozí verzi jsme se samozřejmě dočkali změny v grafice a v ovládání. Nyní se tedy nabízí v základu zcela bílé provedení s červenými prvky. V dolní části najdeme celkem pět záložek, kde na první najdete aktuální zpravodajství, druhá ikona je pro záložky, které jsou synchronizované s uloženými články skrze web.

Prostřední ikona nabízí podcasty a čtvrtá následně archiv tištěných vydání v PDF formátu. K dispozici je celý archiv, přičemž zde najdeme podkategorii uložených novin. Poslední ikona skrývá uživatelský profil.

Hospodářské noviny Hospodářské noviny Hospodářské noviny

V rámci nastavení si lze zvolit, na co budete upozorňováni. K dispozici jsou jen dvě kategorie – všechny zprávy a „breaking news“, tedy žhavé novinky. Dále můžete aktivovat automatické mazání uložených vydání, zde je interval nastaven na 30 dnů. Samozřejmě musíme zmínit noční režim pro pohodlnější čtení v noci. Minimálně vás aplikace nebude oslňovat. Otázkou je, jak se zalíbí modrý vzhled aplikace. Bohužel se jedná o manuální přepínač, takže nelze aplikaci nastavit, aby se přizpůsobila systému.

Hospodářské noviny Hospodářské noviny

Nová aplikace je určena jen pro majitele účtu s předplatným. Bohužel ji nelze využít k registraci, tu musíte provést skrze webovou stránku. Aktuálně vám bude postačovat nejzákladnější předplatné.

logo-app HN Economia a.s. Zdarma ANDROID logo-app HN Economia, a.s. Zdarma iOS

Na nové aplikace pro mobily upozornil Ondřej Peroutka, děkujeme.

Tip

Stáhněte si aplikaci Dotekomanie.cz pro Android nebo iOS a mějte aktuální informace nejen ze světa smartphomů na svém zařízení.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim