reklama

Honor MagicWatch 2 přichází v limitované edici

Honor MagicWatch 2 přichází v limitované edici
2020-01-23T21:10:46+02:00
• 23. 1. 2020

Společnost Huawei, respektive Honor, se rozhodla zveřejnit novou limitovanou edici chytrých hodinek Honor MagicWatch 2. Jak uvádí samotná firma, jedná se o chytré hodinky s barevnými pruhy, rámečky a motivy navržené budoucími hvězdami ve světě umění a grafického designu.

Honor MagicWatch 2 s novým designem

Doposud bylo v aplikaci Huawei Health omezené množství ciferníků. Ovšem od února letošního roku bude k dispozici ke stažení 85 zcela nových motivů ciferníků. Společnost Honor tyto ciferníky vybrala z více než 1 400 návrhů v soutěži Honor Global Watch Face Design. 

Prezident společnosti, George Zhao, prohlásil, že se firma snaží být technologickou značkou v módní oblasti. MagicWatch 2 prý „skutečně ztělesňuje odvahu, ​​dobrodružného ducha s řadou ohromujících vzorů, které vyhovují každému stylu a vkusu“. Nutno podotknout, že nové vzory jsou poměrně zajímavé, viz přiložené snímky. Kdy ovšem budou k dispozici prozatím není jasné.

Honor MagicWatch 2 Honor MagicWatch 2 Honor MagicWatch 2

Samotné hodinky se zaměřují na zdravotní funkce. Díky tomu tak MagicWatch 2 dokáží sledovat váš srdeční tep a zároveň sledovat vzdálenost, rychlost a spálené kalorie. To ale není vše, protože novinka dokáže vypočítat i vaše SWOLF skóre – součet počtu úderů a sekund, které jste potřebovali k uplavání bazénu. Po celý den budou hodinky sledovat vaši srdeční frekvenci a upozorní vás, pokud je frekvence příliš nízká nebo příliš vysoká. A pokud poznají, že jste ve stresu, budou vás nutit do dýchacího cvičení. Kromě toho zvládnou sledovat spánek a nabídnou návrhy, jak spánek zlepšit. Dokáží tak diagnostikovat až šest běžných typů poruch spánku. 

Honor MagicWatch 2 Honor MagicWatch 2 Honor MagicWatch 2

K dispozici je také 15 sportovních režimů, od pěší turistiky až po veslovací stroje. Podpora GPS a GLONASS je pak samozřejmostí. Nicméně, Honor MagicWatch 2 jsou vyrobeny z nerezové oceli 361L a v prodeji jsou ve dvou velikostech – 46 mm a 42 mm. Větší model nabízí 1,4palcový displej, zatímco 42mm verze 1,2palcový panel. To je však jediný rozdíl. Oba modely tak nabízí AMOLED panel s hustotou 326 pixelů (což znamená rozlišení 454 x 454 a 390 x 390 pixelů).

Honor MagicWatch 2 Honor MagicWatch 2

Hodinky disponují procesorem Kirin A1, který se objevil například v Huawei Watch GT 2. Dále se zde nachází vnitřní 4GB úložiště, z nichž 2 GB lze použít k uložení přibližně 500 skladeb. Pokročilá Bluetooth verze pak umožňuje používat hodinky k přijímání hovorů, i přesto, že je váš telefon vzdálený 150 metrů. 

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat