reklama

Galaxy A31 a Galaxy A41 s lepší baterií a fotoaparáty v přípravě

Galaxy A31 a Galaxy A41 s lepší baterií a fotoaparáty v přípravě
2020-01-18T11:00:41+02:00
• 18. 1. 2020

Jihokorejská společnost Samsung má skutečně v plánu přepracovat prémiovou střední řadu Galaxy A, a to modely Galaxy A31 a Galaxy A41. Celá série A byla v loňském roce velmi úspěšná, tudíž není žádným překvapením, že se tento technologický gigant pokusí i o úspěch v letošním roce. Dopomoci k tomu mají aktualizované modely. 

Galaxy A31 a Galaxy A41 nabídnou lepší specifikace

S největší pravděpodobností v průběhu letošního roku dorazí na trh modely pod názvem Galaxy A31 a Galaxy A41. Právě o nich jsme se nyní dozvěděli více informací, především díky zahraničním zdrojům. Podle uniklých specifikací se u obou modelů dočkáme zajímavé baterie a fotoaparátů. 

Galaxy A31

Tak například Galaxy A31 má dorazit s hlavním 48megapixelovým fotoaparátem a 5megapixelovým makroobjektivem. Jednalo by se o velký krok dopředu, vzhledem k tomu, že předchůdce Galaxy A30 nabízel 16 Mpx + 5 Mpx. Pokud jde o baterii, nový model by měl nabídnout akumulátor s kapacitou 5 000 mAh. 

Naopak druhé jmenované Galaxy A41 nabídne také hlavní 48megapixelový fotoaparát. Zda bude telefon vybaven duálním fotoaparátem, je v současné chvíli nejasné. Ovšem přední strana by měla nabídnout 25megapixelový senzor. Oba kousky by měly nabídnout vnitřní 64GB úložiště pro ukládání soukromých dat. V současné chvíli není jasné, kdy tyto nové modely dorazí na trh. S největší pravděpodobností ještě v prvním kvartále letošního roku.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat