reklama

Aplikace Apple TV koncem roku zamíří na vybrané chytré televize

Aplikace Apple TV koncem roku zamíří na vybrané chytré televize
2020-01-10T16:30:04+02:00
• 10. 1. 2020
2

Společnost s logem nakousnutého jablka před několika hodinami oznámila, že její nová aplikace Apple TV bude k dispozici nejen na vybraných chytrých televizorech značky LG, ale také Sony a Vizio. Aplikace by se dle dostupných informací měla na vybrané televizory dostavit již koncem tohoto roku. 

Aplikace Apple TV uživatelům umožní streamovat televizní pořady a filmy Apple TV+ přímo do svého televizoru, respektive ve svém televizoru značky LG, Sony či Vizio. K dispozici uživatelé budou mít také knihovnu s filmy a televizními pořady iTunes, přičemž si budou moci koupit či pronajmout více než 100 000 filmů a pořadů z iTunes Store. To vše na chytrých televizorech výše uvedených značek.

Apple TV+: co služba nabízí

Nová služba od americké společnosti nese název Apple TV+. Projektu se účastní hned několik velkých a světových hvězd, jako je například J.J. Adams, Steven Spielberg, M. Night Shyamalan, Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Steve Carell či Oprah Winfrey. Apple TV+ mimo jiné nabízí i originální pořady a filmy z produkce jablečné společnosti. 

Zkušební doba byla stanovena na sedm dnů a po uplynutí tohoto času budou uživatelé platit 139 Kč. I zde lze zahrnout až pět členů rodiny, přičemž cena se nezmění. Pokud si ale pořídíte nový iPhone, iPad, iPod touch, Mac nebo Apple TV, dostanete 1 rok zdarma. Až pak budete platit danou měsíční sumu. Samotný obsah je k dispozici ve 4K HDR a je podporována technologie Dolby Atmos. Apple TV+ odstartovalo v Česku 1. listopadu.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Petr Šašinka

11. 1. 2020, 17:26

Koncem roku? To si snad dělají srandu.

Hakus von Tyros

10. 1. 2020, 17:02
Android aplikace

Do nezrálého ovoce nekouši.
Z toho může být poze a jenom
Sra..a.
V tom lepšlm případě.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim