reklama

Xiaomi Mi Band 4 a bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots v akci! sponzorovaný článek

Xiaomi Mi Band 4 a bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots v akci! [sponzorovaný článek]
2019-12-30T18:16:33+01:00
• 30. 12. 2019
2

Xiaomi Mi Band 4 za nĂ­zkou cenu!

Hlavní odlišností oproti modelu Xiaomi Mi Band 3 je zejména displej. Nyní jsme se u Xiaomi Mi Band 4 dočkali barevného OLED panelu, ten je samozřejmě dotykový. Xiaomi si přichystalo přes 70 různých ciferníků. Samozřejmě nelze zapomínat, že se stále jedná o fitness náramek než o hodinky. Ovšem i přesto je možné na náramku přijímat notifikace z aplikací a z hovorů. Samozřejmostí je měřič tepu, a sportovní funkce pro měření vaší fyzické aktivity a spánku.

Byly představeny dvě verze, kde jedna navíc obsahuje NFC technologii. To se odrazilo na hmotnosti i výdrži baterie. Pokud se obejdete bez NFC, můžete mít náramek s výdrží 20 dnů na jedno nabití. S NFC se budete muset spokojit s délkou 15 dnů. Zařízení je opět voděodolné a oproti předchozí verzi nabízí vyšší ochranu před vodou.

Specifikace:

  • displej: 0,95 palcĹŻ, 120 x 240 pixelĹŻ, AMOLED, 400 nitĹŻ, 2.5D
  • senzor srdeÄŤnĂ­ho tepu
  • mikrofon (jen NFC verze)
  • akcelerometr, gyroskop, monitor nošenĂ­
  • 22,1 gramĹŻ / 22,2 gramĹŻ (NFC)
  • 5ATM
  • Bluetooth 5.0 LE, NFC
  • baterie: 135 mAh / 125 mAh (NFC)

Originální Xiaomi Mi Band 4 na českých e-shopech seženete od 1 299 Kč. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 688 Kč (z původních 1 300 Kč). Pokud ale zadáte náš kupón GBBAND4MI, zaplatíte jen 574 Kč!  Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost slevy je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Xiaomi Redmi AirDots a jejich vlastnosti

Xiaomi na své konferenci odhalilo nová sluchátka pod názvem  Redmi AirDots. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit. 

Každé sluchátko váží zhruba 4,2 gramů, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem, tak jako nabízí AirPods od Applu. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

Originální Xiaomi Redmi AirDots na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 441 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Radek Mora

31. 12. 2019, 7:02

Mi band 4 seženete v Čechách i s prodlouženou zárukou na 3 roky za 750! Na Gearbestu je záruka 30 dní!

Opět lživé nebo neověřené, prostě klamné informace. V českých e-shopech nikdo za 1299 Kč tento produkt neprodává, natož za víc, jak uvádíte (cena od). To bylo tak před více než půl rokem, když se začal prodávat. Hanba vám.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim