reklama

Vimeo pro Android přináší novinky pro streamování obsahu

Vimeo pro Android přináší novinky pro streamování obsahu
2019-12-18T15:00:19+01:00
• 18. 12. 2019

YouTube je již několik let králem online videí, ovšem stále se najde spousta uživatelů, která preferuje konkurenční Vimeo bez reklam. Pokud patříte mezi tvůrce, kteří používají Vimeo, máme pro vás skvělou zprávu. Společnost stojící za vývojem této služby nyní přináší novou aktualizaci pro operační systém Android. 

Vimeo se dočkalo nových funkcí

Vimeo pro Android se díky poslední aktualizaci dočkalo nových funkcí. Tak například nyní aplikace umožní nahrát a živě streamovat váš obsah, a to přímo z mobilního telefonu. Přejděte na kartu „Nahrát“ v pravém horním rohu aplikace a vedle obvyklých možností, které vám umožní vybrat média z galerie a podobně, se nyní nachází karty „Záznam“ a „Živě“. Tyto karty vám nově umožní streamovat živý obsah, ovšem jen v případě měsíčního tarifu, který stojí 75 dolarů. 

Pokud však patříte mezi běžné uživatele, musíte se spokojit jen s nahráváním videí. Aplikace obsahuje vestavěné rozhraní fotoaparátu s různými funkcemi. Máte možnosti přepínání mezi předním a zadním fotoaparátem, můžete také zapnout či vypnout blesk a ztlumit zvuk. Kromě toho je pro běžné uživatele k dispozici hned sedm nových filtrů, které lze aplikovat na videa. 

Ovšem podle prvních recenzí se zdá, že kvalita snímků z vestavěného fotoaparátu je velice nízká. Dokonce i relativně dobře osvětlená místnost se na snímku zobrazuje jako tmavá. Pro zachování vysoké kvality tak budete zřejmě muset použít dosavadní způsob.

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim