reklama

Galaxy Store se dočkal nového menu a tmavého režimu

Galaxy Store se dočkal nového menu a tmavého režimu
2019-12-18T13:30:21+01:00
• 18. 12. 2019

Jako alternativu k obchodu s aplikacemi Obchod Play provozuje Samsung na svých zařízeních vlastní tržiště s aplikacemi pod názvem Galaxy Store. Zde uživatel může najít nejen aplikace, ale hry a i témata. Nyní společnost Samsung dává svému obchodu nové uživatelské rozhraní a podporu tmavého režimu.

Galaxy Store konečně s novým kabátkem

S nejnovější aktualizací pro Galaxy Store přichází dvě nové funkce. Za prvé, dočkali jsme se kompletní revize One UI, která nyní lépe odpovídá celkovému designovému konceptu, jenž Samsung používá na svých telefonech. Je ale načase, aby byla konečně rozšířeno dostupnost One UI 2.0. 

Nicméně, před několika dny se objevila nová aktualizace pro Galaxy Store. Instalační balíček přinesl zajímavé změny z pohledu uživatelského rozhraní, neboť to je nyní vybaveno tzv. hamburgerovým menu. Aplikace je vybavena sekcemi „Moje aplikace“, aktualizace, seznam přání, platby, propagační akce a další.

Kromě toho je další novinkou podpora tmavého režimu v rámci Galaxy Store. Samsung ale podporuje Dark Mode od Android 9 Pie. 

Zdroj: ww.9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim